„Ryto“ sirgaliai ieško „dingusio“ Gudelio, klubo direktorius: „Tai opi tema“

Sausio 3 d. organizuota Vilniaus „Ryto“ aistruolių grupė „B Tribūna“ pasidalino pašaipia nuotrauka su Dariumi Gudeliu. Jau kurį laiką „Ryto“ klubas žadėjo išleisti tinklalaidę su Vilniaus klubo dalininku, tačiau to taip ir nepadaro.

Dar gruodžio 11 d. „Rytas“ savo „Facebook“ paskyroje išleido informaciją, kad trečiajame klubo podkaste dalyvaus „Ryto“ valdybos pirmininkas D. Gudelis. Komentaruose vilniečių aistruoliai uždavė ne pačius maloniausius klausimus dalininkui, tv3.lt apie tai rašė dar gruodį.

Sekmadienį dar kartą trūko ištikimiausių vilniečių palaikytojų „B Tribūnos“ kantrybė. „Ultros“ socialiniame tinkle pasidalino pašaipia nuotrauka – ieškomas dingęs D. Gudelis.

Vietoje turėjusios vykti tinklalaidės su D. Gudeliu, į pašnekovo kėdę sėdo klubo direktorius Justas Jankauskas. Jis ne pirmą kartą imasi aiškintis prieš Vilniaus publiką – dėl nepatenkinamų rezultatų „Facebook“ į aistruolius kreipėsi pats direktorius.

„„Ryto“ aistruolių norime atsiprašyti už nepateisinamus pastarojo meto komandos rezultatus. Jie visiškai prasilenkia su išsikeltais sezono tikslais. Taip pat norime užtikrinti, kad nėra labiau „Ryto“ nesėkmes išgyvenančių žmonių už klubo viduje dirbančius.

Šią akimirką mes norime išreikšti visišką palaikymą trenerių kolektyvui ir žaidėjams. Puikiai suprantame su kokiais sunkumais nuo pat sezono pradžios teko susidurti komandai.

Šiais žodžiais neieškoma pasiteisinimų. Tačiau negalima neatsižvelgti, kad situacija dėl traumų ir viruso klube stabilizavosi tik prieš kelias dienas. Norime užtikrinti, kad darbas organizacijoje vyksta nuolatinis, o visų troškimas yra tik vienas – padovanoti aistruoliams pergales“, – šv. Kūčių vakarą „Facebook“ rašė J. Jankauskas.

Tv3.lt susisiekė su J. Jankausku, tačiau direktorius situacijos komentuoti nenorėjo: „Tai opi tema, mes dirbame ties tuo ir viskas“.

REKLAMA

„Ryto“ trečiadienį laukia svarbios KMT ketvirtfinalio rungtynės prieš Utenos „Juventus“. Pasak J. Jankausko, tai yra viena iš priežasčių, kodėl tinklalaidė nėra leidžiama dabar.

Taip pat, direktorius patikino, jog atsakyti bus visi klausimai: „Tikrai nebuvo priežasties neleisti dėl klausimų. Bus atsakoma tikrai į visus klausimus“.


Rašyti komentarą...
V
Vilnius
2021-01-06 17:19:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panašių bėdų su panašiu klounu Buratinu prieš daug metų turėjo Žalgirio fanai. Jiems žiauriai nuskilo, jog anas neužauga menkysta papustė padus. O šitas, deja, vargiai dings visam laikui.
Atsakyti
0

Z
Zuk navoznyj
2021-01-06 16:22:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras direktorius....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų