„Ryto“ aistruoliai piktais komentarais atakuoja Gudelį

Trečiajame „Ryto“ podkaste svečiu būsiantis Vilniaus „Ryto“ valdybos pirmininkas Darius Gudelis sulaukia ne itin gražių žodžių. Klausimus svečiui „Facebook“ užduodantys klubo aistruoliai įvairiais būdais išreiškia nepasitenkinimą D. Gudelio veiksmuose.

Darius Gudelis (nuotr. Fotodiena.lt)

„Kodėl pats kaip dalininkas nedėdamas savo pinigų į klubą neparduodi jo Žiemeliui, kuris pasiruošęs investuoti dideles sumas tiek į klubą, tiek ir į didžiosios arenos rekonstrukciją? Ar nemanai, kad toks tavo elgesys yra kiauliškas visos Ryto krepšinio bendruomenės atžvilgiu?“, – komentaruose rašo Mantas.

Primename, jog verslininkas Gediminas Žiemelis neseniai nusipirko „Siemens“ areną, kuri dabar vadinasi „Avia Solutions Group“ arena. Sklando kalbos, jog G. Žiemelis taikosi kurti naują klubą Vilniuje, kuris taptų didesne jėga nei „Rytas“.

Gudelio interviu laidoje „Nematoma pusė“ žiūrėkite:

„Kodėl pardavėt savo viešųjų ryšių agentūrą? Eina gandai, kad jūs per vieną kelionių agentūrą išplovėt 2 mln. eurų. O kai FNTT pradėjo tyrimą, tai pardavėt savo agentūrą neva bandydamas išvengti baudžiamosios atsakomybės. Ar nemanot, kad FNTT tyrimas gali „dasikasti“ ne tik iki jūsų, bet ir per jus pakenkti Ryto klubui, kuris Jums dabar yra likusi vienintelė gyvenime veikla? Gandai yra gandai, bet nebūna ugnies be dūmų...“, – vėl piktinasi Mantas.

Kai kurie sirgaliai atkreipė dėmesį ir į nesėkmingus komandinius rezultatus. „Rytas“ sezoną pradėjo 6 pergalėmis iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje, tačiau poto kapituliavo prieš Kauno „Žalgirį“, Patrų „Promitheas“, Kėdainių „Nevėžį“, Pasvalio „Pieno žvaigždes“. Dabar komanda atsidūrė dar viename pragariškame ruože – patirti pralaimėjimai prieš tą patį „Žalgirį“, Rygos VEF bei Panevėžio „Lietkabelį“.

„Kas kaltas, kad treneris sezonui įsibėgėjus yra priverstas remtis 6-7? Tik nesakykite, kad corona ir traumos. Ar klubo rezultatų standartai jau tokie žemi, kad tapo normalu nusileisti Kėdainiams, Pasvaliui, Rygai, o principinėje dvikovoje tiesiog išleisti žaidėjus prasieiti ir praleimėti 50 taškų skirtumu? Nemanote, kad kažkas iš klubo turi prisiimti atsakomybę už tokius „pasiekimus“?“, – klausia Andrėjus.

REKLAMA

Savo aiškią nuomonę ir poziciją pateikė dar keletas aistruolių.

„Ir pabaigai, Kalėdinis palinkėjimas nuo ištikimo vilniečio: pasitrauk iš klubo, nebedaryk gėdos krepšiniui“, – niršta Žilvinas.

„Romanovas „Žalgiryje“ ar Gudelis „Ryte“. Kuris žalingesnis?“, – rašo Artūras.

Koronaviruso fone blaškomas LKL tvarkaraštis vilniečiams irgi nedėkingas. Kitas rungtynes vilniečiai žais tik gruodžio 27 dieną prieš Prienų „CBet“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų