„Rytas“ viešai atsiprašė sirgalių ir išreiškė pasitikėjimą Kairiu

Vilniaus „Ryto“ komanda ketvirtadienio vakarą paskelbė pranešimą socialiniame tinkle, kuriuo atsiprašo sirgalių už blogus klubo rezultatus.

Vilniečiai paskutinę savo dvikovą žaidė prieš Rygos VEF ekipą ir ją 60:84. Praėjus dienai, komandos direktorius Justas Jankauskas parašė laišką gerbėjams.

„Ryto“ aistruolių norime atsiprašyti už nepateisinamus pastarojo meto komandos rezultatus. Jie visiškai prasilenkia su išsikeltais sezono tikslais. Taip pat norime užtikrinti, kad nėra labiau „Ryto“ nesėkmes išgyvenančių žmonių už klubo viduje dirbančius. Šią akimirką mes norime išreikšti visišką palaikymą trenerių kolektyvui ir žaidėjams.

Puikiai suprantame su kokiais sunkumais nuo pat sezono pradžios teko susidurti komandai. Šiais žodžiais neieškoma pasiteisinimų. Tačiau negalima neatsižvelgti, kad situacija dėl traumų ir viruso klube stabilizavosi tik prieš kelias dienas. Norime užtikrinti, kad darbas organizacijoje vyksta nuolatinis, o visų troškimas yra tik vienas – padovanoti aistruoliams pergales. Viso „Ryto“ klubo vardu norime padėkoti fanams už palaikymą sudėtingą akimirką.

Ramaus Kūčių vakaro Jums ir Jūsų šeimoms. Stipriausios sveikatos ir gražių Šv. Kalėdų“, – rašoma pranešime.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų