8
„Man City“ – „Chelsea“ (nuotr. SCANPIX)

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Manchester City“ komandų baigėsi dramatiškomis lygiosiomis 4:4.

8

Cole‘as Palmeris 12-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo pasiaukojančiai sužaidęs varžovas.

Erlingas Haalandas 25-ąją minutę sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0.

Thiago Silva 29-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino susitikimo rezultatą 1:1.

Raheemas Sterlingas 37-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Chelsea“ naudai 2:1.

Manuelis Akanji per pridėtą pirmojo kėlinio laiką tiksliu smūgiu galva vėl atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

E.Haalandas 47-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Man City“ į priekį 3:2.

C.Palmeris 60-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau „Man City“ vartininkas užtikrintai atrėmė kamuolį.

Nicolas Jacksonas 67-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir rezultatas vėl tapo lygus 3:3.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Malo Gusto 75-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų.

Rodri 86-ąją minutę smūgiuotas kamuolys nuo „rikošeto" atsidūrė vartų tinkle ir „Man City" vėl išsiveržė į priekį 4:3.

C.Palmeris 95-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas vėl tapo lygus 4:4.

„Man City“ po dvylikos sužaistų rungtynių turi surinkęs 28 taškus ir rikiuojasi „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje. Tuo tarpu „Chelsea“ su 16 taškų rikiuojasi dešimtas.