Portugalijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos J grupės išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo Lichtenšteino futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė devintąją pergalę iš eilės.

Joao Cancelo 11-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

Cristiano Ronaldo 13-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį, tačiau pastarasis atsitrenkė į iš žaidėjų sudarytą „sienelę“.

Goncalo Ramosas 30-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.

Perdavimo sulaukęs Bruno Fernandesas 43-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis problemų Benjaminui Bucheliui nesukėlė.

C.Ronaldo 46-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Portugalijos rinktinę šiame susitikime į priekį 1:0.

J.Cancelo 57-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Vienam prieš vartininką atsidūrusiam Dennisui Salanovičiui 61-ąją minutę nepavyko pasiųsti kamuolio į vartų tinklą.

Joao Felixas 74-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų.

Tikslaus perdavimo sulaukęs J.Cancelo 80-ąją minutę atliko smūgį, tačiau B.Buchelis meistriškai atrėmė kamuolį.