Po COVID-19 sugrįžusi „Barcelona“ komanda patyrė nesėkmę Ispanijos lygoje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose po pratęsimo 95:96 (17:25, 27:12, 15:23, 27:26, 9:10) nusileido Manresos BAXI (9/6) krepšininkams.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 30 minučių pelnė 15 taškų (3/5 dvit., 2/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet 6 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Mačas vyko gana permainingai, o nugalėtojui išaiškinti prireikė ir pratęsimo.

Dar ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 56 sekundėms N.Mirotičius rezultatą išlygino (84:84). Sekančioje atakoje būtent R. Jokubaitis likus šešioms sekundėms išvedė „Barcelona“ į priekį, tačiau lemiamoje atakoje varžovai lygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą.

Jame vėl vyko kova taškas į tašką, komandos vis keitėsi pirmaujančios vaidmenimis.

Pratęsimui artėjant į pabaigą po N. Mirotičiaus dviejų baudų katalonai pirmavo 95:93, bet tritaškiu atsakė Joe Thomassonas ir svečiai jau buvo priekyje 96:95.

„Barcelona“ dar galėjo išsigelbėti, bet Nigelis Hayesas metė pro šalį, tad pergalę šventė BAXI ekipa.

Barselonos ekipai tai buvo pirmasis mačas nuo gruodžio 30 dienos.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 20 (8 atk. kam.), Nigelas Hayesas 17 (6 atk. kam.), Sertačas Šanli 16, Rokas Jokubaitis 15 (6 atk. kam., 4 rez. per.).

BAXI: Sylvainas Francisco 25, Chima Moneke 18 (13 atk. kam.), Ismaelis Bako 14, Luke’as Maye 12.