Rio 2016 linksmai: duokite gi Aurimui Didžbaliui „Karvutę“

Artėjant Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms su Lietuvos rinktinės narius tv3.lt užklupo netikėtais klausimais. Pažūrėkite, kaip jiems sekėsi su atsakymais – iš jų galima padaryti tam tikras išvadas. Kas patikės, kad Europos čempionas sunkiaatletis Aurimas Didžbalis iš skanėstų labiausiai vertina saldainį „Karvutę“?

Disko metikė Zinaida Sendriūtė, dalyvausianti jau trečiojoje savo olimpiadoje, kažkada žaidė krepšinį ir rinkosi tarp šio žaidimo ir lengvosios atletikos. Nugalėjo pastaroji, tačiau iki šiol ji žavisi Arvydu Saboniu. Sužinokite, ar ji sodino bulves ir kokios animacinio filmo personažas labiausiai patiko vaikystėje.

Europos čempionas boksininkas Eimantas Stanionis, debiutuosiantis olimpinėse žaidynėse, atskleidė kiek bokso pirštinių tenka sudėvėti per sezoną ir su kokiu pasaulio politiku norėtų susėsti prie vakarienės stalo.

Rio de Žaneiro olimpiada vyks rugpjūčio 5–21 dienomis. Oficialus Rio 2016 olimpinių žaidynių transliuotojas „Viasat“ rodys visas žaidynes nuo pradžios iki pabaigos per „Viasat Sport Baltic“ ir 6 papildomus olimpinius kanalus, o olimpinį krepšinio turnyrą bus galima stebėti per TV3 ir tv3.lt.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų