Rimas Kurtinaitis: nuvylėme tokią gausą žiūrovų, bet komanda nėra bloga

„Sveikinu „Lietkabelį“, jis žaidė puikiai ir pelnytai laimėjo. Neturėjome jokių šansų“, – šie pirmieji vyriausiojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ trenerio Rimo Kurtinaičio spaudos konferencijoje pasakyti žodžiai puikiai iliustruoja tai, kas trečiadienį vyko Vilniaus „Siemens“ arenoje.

96

Vilniečiai beviltiškai pralaimėjo šalies vicečempionui Panevėžio „Lietkabeliui“ – 81:97.

(96 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Panevėžio „Lietkabelis“ 81:97

„Vaikinai suprato, ką reiškia išvykoje žaisti su „Lietuvos rytu“. Pasirinkome gerą taktiką, privertėme varžovus rungtyniauti taip, kaip jie nemėgsta, o mano vyrai atliko puikų darbą“, – spaudos konferencijoje džiūgavo panevėžiečius treniruojantis latvis Artūras Štalbergas.

„Nežinau, ko mes nemėgstame. Mes viską mėgstame, – atsikirto R. Kurtinaitis. – Žaidėjams neturiu jokių priekaištų. Jiems buvo sunkus pasiruošimo mėnuo, krepšininkai pavargę, nes labai gerai, sąžiningai dirba. Dabar reikės sumažinti krūvius. Gaila, kad nuvylėme tokią gausą žiūrovų, nes mūsų komanda nėra bloga.“

R. Kurtinaičio nuomone, komandos krepšininkams trūksta supratimo. „Lietuvos rytas“ taip pat stinga stipraus vidurio puolėjo. Šią spragą turėtų užkamšyti naujokai – Egidijus Mockevičius ir graikas Loukas Mavrokefalidis. Jie turėtų pagerinti gynybą po krepšiais.

REKLAMA

Rungtynėse su „Lietkabeliu“ rezultatyviausias Vilniaus komandos krepšininkas buvo 20-metis Martynas Echodas. Jis pelnė 20 taškų ir atkovojo penkis kamuolius.

„Jis – labai geras talentas. Šiuo metu mūsų vidurio puolėjai yra tokio lygio, kad M. Echodas yra pagrindinis. Jis labai gerai dirba, yra tikras kovotojas. Visi esame įpratę, kad jauniausias komandos krepšininkas neturi rungtyniauti, bet mane jo žaidimas kaip tik džiugina“, – kalbėjo R. Kurtinaitis.

„Lietkabelio“ vasaros pasikeitimai, atrodo, į gerą. Tačiau tai tik sezono, pradžia, viskas tuo nesibaigia. Reikia grįžti į salę, treniruotis ir spręsti problemas“, – spaudos konferencijoje nusivylęs kalbėjo buvęs „Lietkabelio“ kapitonas, o dabar „Lietuvos ryto“ narys Mindaugas Lukauskis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų