Antrą pergalę iš eilės "ATP Challenger Tour" serijos "Andria e Castel del Monte" vyrų teniso turnyro Italijoje vienetų varžybose iškovojo 107-ą vietą ATP klasifikacijoje užimantis 24-erių metų Lietuvos teniso rinktinės lyderis Ričardas Berankis.

Trečiadienį vienetų varžybų aštuntfinalyje trečias pagal skirstymą Lietuvos tenisininkas per 2 valandas ir 32 minutes trijuose setuose - 5:7, 6:3, 7:6 (7:5) - nugalėjo 26-erių bosnį Aldiną Setkičių (ATP-226), užsitikrino 15 ATP reitingo taškų bei 1020 eurų čekį.

Vienetų šešioliktfinalyje lietuvis per 1 valandą bei 12 minučių dviejuose setuose - 7:5, 6:3 - įveikė 25-erių italą Roberto Marcorą (ATP-234).

Vienetų varžybų ketvirtfinalyje R.Berankio varžovu bus 22-ejų metų slovakas Jozefas Kovalikas (ATP-202) arba 32-erių čekas Janas Mertlas (ATP-214).

"ATP Challenger Tour" serijos vyrų teniso turnyro Italijoje prizų fondą sudaro 35 tūkst. eurų. Vienetų varžybų nugalėtojo kartu su pagrindiniu laukia 80 ATP klasifikacijos taškų bei 5035 eurų čekis.