REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Red Bull“ toliau tikina nenusižengusi taisyklėms

 „Red Bull“ komanda toliau laikosi savo pozicijos ir yra tvirtai įsitikinusi, kad nepažeidė taisyklių Australijos GP metu.

REKLAMA
REKLAMA

Prieš daugiau nei savaitę Melburne (Australija) vykusiose lenktynėse Danielis Ricciardo finišavo antras. Tačiau sportininkas vėliau buvo diskvalifikuotas nustačius, kad sportininko bolide degalų srautas į variklį viršijo nustatytą normą – 100 kg/h.

REKLAMA

„Red Bull“ nedelsiant paskelbė, kad apeliuos tokį teisėjų sprendimą. Kaip buvo pranešta anksčiau, komandos apeliacija bus svarstoma balandžio 14 d.

„Apeliavome sprendimą, kadangi esame užtikrinti, jog nenusižengėme taisyklėms“, – sakė „Red Bull“ ekipos vadovas Christianas Horneris.

„Tai yra mūsų apeliacijos priežastis. Manome, kad turime rimtų įrodymų, tad lauksime galutinio sprendimo, kurį turės priimti apeliacinis teismas.“

REKLAMA
REKLAMA

„Red Bull“ argumentai yra susiję su FIA techninio reglamento 5.1.4 punktu, kuriame teigiama, kad degalų srovė negali viršyti 100 kg/h. Tačiau taisyklėse nėra nurodyta, kad tokius duomenis turi pateikti būtent FIA kuro srauto jutiklis. „Red Bull“ mano, kad gali įrodyti, jog vadovaudamasi savo paskaičiavimais taisyklėms nusižengta nebuvo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Viskas priklauso nuo to kieno paskaičiavimai yra teisingi. Mūsų argumentas yra labai paprastas – mes nenusižengėme techniniam reglamentui. Neviršijome nustatytos degalų srauto normos. Tuo tarpu jutiklis, kuris buvo sumontuotas bolide, pateikė klaidingus duomenis. Tikimės, jog tai bus įrodyta.“

„Techninės direktyvos problema yra ta, jog dabar remiamasi techninio delegato nuomone. Su tuo jau teko susidurti „Pirelli“ padangų ir dvigubų difuzorių atveju. Remiamasi ne taisyklėmis, o tiesiog nuomone.“

REKLAMA

„Žinome, kad techniniame reglamente yra nurodyta, jog negalima viršyti 100 kg/h degalų srauto normos. Mes jos neviršijome. Taigi, esame įsitikinę, kad taisyklėms nenusižengėme.“

„Red Bull“ vadovas C. Horneris neatskleidė kieno parodymais, degalų srauto jutiklio ar ekipos paskaičiavimais, komanda remsis kitose dvejose sezono lenktynėse.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų