Ketvirtąją pergalę Eurolygoje pasiekė Madrido „Real“ (4-3) komanda.

Karališkasis klubas šį kartą namuose 94:85 (26:19, 28:24, 15:20, 25:22) pranoko titulą ginančius Stambulo „Anadolu Efes“ (2-5) krepšininkus, kuriems tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Aikštės šeimininkai sėkmingai startavo rungtynėse ir jau pirmajame kėlinyje atsiplėšė (26:17).

Antrajame kėlinyje pirmą kartą mače skirtumas tapo dviženklis (35:23).

Didžiausią ribą jis pasiekė po didžiosios pertraukos, kai trečiajame ketvirtyje išaugo iki 15 taškų (58:43).

Vėliau šeimininkai ėmė strigti, o čempionai spurtu 10-0 nurėžė jį iki 5 taškų (66:61).

Ketvirto kėlinio pradžioje intriga gyvavo neilgai. Oponentams dar labiau priartėjus, Madrido klubas pelnė 8 taškus be atsako ir vėl nutolo (77:67).

Vėliau atstumas išaugo dar labiau (90:75) ir užtikrinta pergale džiaugėsi Madrido krepšininkai – 94:85.

„Real“: Gabrielis Deckas ir Vincentas Poirier po 13, Adamas Hanga (6 rez. perd.) ir Guerschonas Yabusele po 11, Sergio Llullas 10 (5 rez. perd.), Mario Hezonja ir Džananas Musa po 9.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 25 (6/10 dvit., 3/7 trit., 4/5 baud., 9 atk. kam., 5 kld.), Ante Žižičius 17 (7 atk. kam.), Vasilije Micičius 15 (1/6 trit., 8 rez. perd.), Isaiah Tayloras 13, Elijah Bryantas 9.