• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
    A grupė Birželio 14 d., penktadienis
    GER 5 SCO 1
    A grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    HUN 1 SUI 3
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ESP 3 CRO 0
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ITA 2 ALB 1
    D grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    POL 1 NED 2
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SLO 1 DEN 1
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SRB 0 ENG 1
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    ROU UKR 16:00
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    BEL SVK 19:00
    D grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    AUT FRA 22:00
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    TUR GEO 19:00
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    POR CZE 22:00
    B grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    CRO ALB 16:00
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    GER HUN 19:00
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    SCO SUI 22:00
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    SLO SRB 16:00
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    DEN ENG 19:00
    B grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    ESP ITA 22:00
    E grupė Birželio 21 d., penktadienis
    SVK UKR 16:00
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    POL AUT 19:00
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    NED FRA 22:00
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    GEO CZE 16:00
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    TUR POR 19:00
    E grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    BEL ROU 22:00
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SCO HUN 22:00
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SUI GER 22:00
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    ALB ESP 22:00
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    CRO ITA 22:00
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    FRA POL 19:00
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    NED AUT 19:00
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    DEN SRB 22:00
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    ENG SLO 22:00
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    UKR BEL 19:00
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    SVK ROU 19:00
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 22:00
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    CZE TUR 22:00
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sunkią pergalę Ispanijos taurės ketvirtfinalyje iškovojo Madrido „Real komanda. Chuso Mateo auklėtiniai rezultatu 84:79 (25:17, 19:17, 19:22, 21:23) nugalėjo Mursijos UCAM ekipą.

Sunkią pergalę Ispanijos taurės ketvirtfinalyje iškovojo Madrido „Real komanda. Chuso Mateo auklėtiniai rezultatu 84:79 (25:17, 19:17, 19:22, 21:23) nugalėjo Mursijos UCAM ekipą.

REKLAMA

Madrido klubas pusfinalyje susikaus su Las Palmo „Gran Canaria“ ir Valensijos „Valencia“ poros nugalėtoju.

„Real“: Facundo Campazzo 16 (2/5 dvit., 4 rez. perd.), Gabrielis Deckas 15 (6/7 dvit.), Mario Hezonja 14 (2/5 trit., 7 atk. kam.), Sergio Llullas 13 (3/7 trit.), Vincentas Poirier 7.

UCAM: Dylanas Ennis 17 (6/11 dvit., 1/5 trit., 4 atk. kam.), Marko Todorovičius 14 (2/6 trit., 5 atk. kam.), Dustinas Sleva 11 (3/5 dvit., 1/4 trit.), Troy'us Caupainas 9 .

O Italijoje pralaimėjimą taurės lygos ketvirtfinalyje patyrė Bolonijos „Virtus“ komanda. Luca Banchi auklėtiniai rezultatu 72:81 nusileido Emilijos Redžo „Pallacanestro“ klubui.

REKLAMA
REKLAMA

„Virtus“: Tornike Šengelija 20 (3/5 dvit., 3/6 trit., 10 atk. kam., 4 kld.), Marco Belinelli 14 (4/13 trit.), Jordanas Mickey 10 (3/7 dvit., 4 atk. kam.), Gabrielis Lundbergas 9 (2/4 trit.), Alessandro Paiola (4 rez. perd.) ir Achille Polonara po 6.

„Pallacanestro“: Langstonas Galloway 20 (2/5 dvit., 3/6 trit., 5 atk. kam.), Mouhamedas Faye 16 (7/7 dvit., 6 atk. kam.), Briante Weberis 10 (3/8 dvit., 6 rez. perd., 6 kld.), Jamaras Smithas (3/8 dvit.) ir Michele Vitali (1/6 trit., 4 atk. kam.) po 9.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų