mursijos ucam

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mursijos ucam“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mursijos ucam“.

Ispanijoje Rokas Jokubaitis su „Barcelona“ įrodė pranašumą prieš Mursijos ekipą

Pergalę Ispanijos čempionate į savo sąskaitą įsirašė Barselonos „Barcelona“ (21/9) klubas su Roku Jokubaičiu. Rogerio Grimau auklėtiniai namuose 97:86 (21:22, 26:18, 32:28, 18:18) įrodė pranašumą prieš Mursijos UCAM (19/11) krepšininkus. 20 minučių žaidęs R. Jokubaitis pelnė 7 taškus (1/4 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, padarė 3 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.
2024-04-21

Mindaugo Kuzminsko taškai negelbėjo AEK nuo pralaimėjimo Čempionų lygoje

Mindaugas Kuzminskas žaidė rezultatyviai, bet Atėnų AEK (0-5) komandos nuo eilinio pralaimėjimo FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etape neišgelbėjo. Graikijos klubas svečiuose 89:100 (15:35, 29:20, 19:24, 26:21) neatsilaikė prieš Mursijos UCAM (4-1) krepšininkus. M.Kuzminskas per 28 minutes pelnė 19 taškų (2/6 dvit., 4/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.
2024-03-13

Rezultatyvaus Martino Gebeno žaidimo komandos pergalei nepakako

Dramatišką nesėkmę Ispanijos lygoje patyrė Manresos „Baxi“ (12/11) krepšininkai, kurie namų arenoje 83:88 (24:21, 14:26, 25:21, 20:20) nusileido Mursijos UCAM (14/9) ekipai. Martinas Gebenas pralaimėjusiems per 16 minučių surinko 10 taškų (2/6 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, blokavo metimą, tačiau po sykį suklydo ir prasižengė. „Baxi“: Travante Williamsas 17 (2/5 trit., 4 atk. kam.), Devinas Robinsonas 15 (4/7 dvit., 5 atk. kam.), Brandonas Tayloras 13 (2/4 trit.
2024-03-03

„Real“ po atkaklios kovos pateko į Ispanijos taurės pusfinalį, o Virtus“ netikėtai krito Italijoje

Sunkią pergalę Ispanijos taurės ketvirtfinalyje iškovojo Madrido „Real komanda. Chuso Mateo auklėtiniai rezultatu 84:79 (25:17, 19:17, 19:22, 21:23) nugalėjo Mursijos UCAM ekipą. Madrido klubas pusfinalyje susikaus su Las Palmo „Gran Canaria“ ir Valensijos „Valencia“ poros nugalėtoju. „Real“: Facundo Campazzo 16 (2/5 dvit., 4 rez. perd.), Gabrielis Deckas 15 (6/7 dvit.), Mario Hezonja 14 (2/5 trit., 7 atk. kam.), Sergio Llullas 13 (3/7 trit.
2024-02-15

„Barcelona“ patyrė antausį Ispanijos lygoje

Pralaimėjimą Ispanijos lygoje patyrė Barselonos „Barcelona“ (7/3) klubas. Rogerio Grimau auklėtiniai svečiuose 73:82 (20:23, 18:12, 24:23, 11:24) nusileido Mursijos UCAM (7/3) komandai. Eurolygos ekipa į ketvirtąjį kėlinį atsinešė keturių taškų persvarą (62:58), tačiau svarbiausiu metu strigo puolime. Per lemiamas dešimt minučių „Barcelona“ prametė visus aštuonis tritaškius ir tik du kartus stojo prie baudų metimo linijos.
2023-11-19

Sedekerskis taškų nepelnė, o „Baskonia“ patyrė nesėkmę Ispanijos čempionate

Pirmąjį pralaimėjimą Ispanijos čempionate patyrė Vitorijos „Baskonia“ (1-1) klubas su Tadu Sedekerskiu. Baskai svečiuose 76:88 (13:18, 11:20, 24:23, 28:27) nusileido Mursijos UCAM (2-0) krepšininkams. 19 minučių ir 33 sekundes aikštėje praleidęs T.Sedekerskis taškų nepelnė (0/1 trit.), atkovojo 7 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, padarė klaidą, kartą prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.
2023-09-27

Ispanijoje debiutavęs Kairys greitai prisirinko pražangų, o Blaževičius neblogai išnaudojo minutes

Pralaimėjimą Ispanijos lygoje patyrė Granados „Fundacion CB“ (0/1) ekipa, kuri savo arenoje po pratęsimo 101:104 (25:24, 15:15, 17:18, 19:19, 25:28) nusileido Mursijos UCAM (1/0) ekipai. Evaldas Kairys pralaimėtojų gretose per 7 minutes taškų nepelnė, atkovojo 1 kamuolį, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, bet pažeidė taisykles 4 kartus ir suklydo 2 sykius. „Fundacion CB“: Cristiano Felicio 24 (3 atk. kam.), Joe Thomassonas 20 (4 atk. kam.), Kwanas Cheathamas 15 (4/7 trit.
2023-09-24

Giedraitis prie pergalės pridėjo 7 taškus

Pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (14/4) ekipa, kuri svetimoje arenoje 87:80 (23:19, 18:17, 22:20, 24:24) pranoko Mursijos UCAM (8/10) komandą. Rokas Giedraitis nugalėtojų gretose per 20 minučių įmetė 7 taškus (2/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, rezultatyviai perdavė 1 kamuolį, perėmė 1 kamuolį, bet prasižengė 2 kartus. Tadas Sedekerskis rungtynėms nebuvo registruotas. UCAM: Thadas Mcfaddenas 20 (5/11 trit.), Jamesas Andersonas 12 (6 atk. kam.
2023-01-29

Jokubaitis buvo kuklus, bet „Barcelona“ įsirašė pergalę Ispanijoje

Pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Barselonos „Barcelona“ (13/3) ekipa. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 86:72 (17:13, 20:20, 28:24, 21:15) nugalėjo Mursijos UCAM (7/9) komandą. Katalonams tai buvo šeštoji pergalė iš eilės Ispanijos čempionate. Rokas Jokubaitis nugalėtojų gretose per 13 minučių pelnė 4 taškus (1/5 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, rezultatyviai perdavė 2 kamuolius, tačiau pažeidė taisykles 1 kartą ir padarė 1 klaidą.
2023-01-15

Kuzminsko ekipa baigė šio sezono pasirodymą FIBA Čempionų lygoje

Pasirodymą FIBA Čempionų lygoje šį sezoną užbaigė Izmiro „Pinar Karsiyaka“ komanda, kuriai atstovauja Mindaugas Kuzminskas. Turkijos klubas įkrintamosiose rungtynėse namuose 89:96 (22:22, 28:25, 22:16, 17:33) po itin nesėkmingo lemiamo kėlinio patyrė nesėkmę prieš Mursijos UCAM krepšininkus. Įkrintamųjų seriją turkai pralaimėjo rezultatu 0-2. M. Kuzminskas žaidė 19 minučių, per kurias pelnė 7 taškus (1/2 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.