Vyriausiasis Madrido „Real“treneris Jose Mourinho teigia esąs didžiausias Milano „Inter“ sirgalius.

Madų sostinės klube strategas iš Portugalijos dirbo nuo 2008 iki 2010 m. ir du kartus laimėjo Italijos "Serie A", kartą kėlė į viršų UEFA Čempionų lygos taurę bei iškovojo Italijos taurę bei supertaurę.

"Su „Real“ pasiūlymu sutikau iš trečio karto, nes draugai man pasakė, jog kitu atveju mano karjerai kažko visuomet trūks", - Portugalijos TVI televizijos laidos metu kalbėjo 49 metų specialistas.

"Palikau „Inter“, nes laimėjęs su „Real“ įrašai savo vardą į istorijos vadovėlius. Nepaisant to, mano širdis visuomet bus juodai mėlyna".

"Niekada nesijaučiau toks laimingas jokiame kitame klube. Išvykęs verkiau ne vieną ir ne du kartus. Mano širdis liko Milane. Visą gyvenimą jausiu nostalgiją šiam klubui. Aš priklausau „Inter“ šeimai ir liūdžiu, kaip jie pralaimi bei džiaugiuosi, kai laimi", - atviravo J.Mourinho.

 

Pastaruoju metu, įtakinguose Ispanijos sporto dienraščiuose pasirodė ne vienas pranešimas, kuriuose skelbiama, jog strategas rimtai svarsto galimybę palikti „Real“ekipą.

Ne paslaptis, kad jo paslaugomis domisi ne vienas Anglijos klubas, o taip pat skelbiama, kad Prancūzijos milžinai "Paris Saint-Germain" pradėjo derybas su J.Mourinho agentu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų