Į Ispanijos „La liga“ kovas grįžo ir  Madrido „Real“ klubas, kuris namuose užtikintai 3:1 nugalėjo „Eibar“ ekipos futbolininkus.

Vokietis Toni Kroosas jau 4-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Real“ į priekį 1:0, o 30-ąją minutę po gražios atakos ir Edeno Hazardo perdavimo, kapitonas Sergio Ramosas smūgiu į tuščius vartus rezultatą padvigubino.

Marcelo 37-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas jau tapo triuškinamas 3:0. Antrajame kėlinyje šeimininkai kiek atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję svečiai 60-ąją minutę, pelnė įvartį ir rezultatą kiek sušvelnino.

Įdomu tai, kad „Real“ namų mačus likusią sezoną dalį nežais „Santiago Bernaebeu“, kuriame vyksta remonto darbai, o treniruočių centro stadione, kuris pavadintas klubo legendos Alfredo di Stefano garbei.

Beje, tai buvo ir kartu 200-tasis mačas treneriui Zinedinui Zidane'ui stovint prie ekipos vairo.