R. Seibutis: pirma reikia laimėti, o tada žiūrėsime į skirtumą

Vilniaus „Lietuvos ryto“ emocinis lyderis Renaldas Seibutis, kitaip nei treneris Aleksandras Džikičius, pripažino, jog Europos taurės ketvirtfinalyje su Donecko „Doneck“ laukia svarbiausios rungtynės šį sezoną.

Lietuvis teigė, kad apie kuo didesnį taškų skirtumą pirmajame mače Vilniuje negalvojama, nes pirmiausia reikia galvoti apie pergalę.

„Doneck“ yra kietai žaidžianti komanda, turinti atletiškus ir visose pozicijose pavojingus krepšininkus. Ukrainiečiai kietai ginasi, kietai kovoja, todėl tikrai bus nelengva. Tai įrodo, kad grupėje jie buvo pirmi. Laukia sunkus mačas“, - trumpai apie „Doneck“ komandą kalbėjo R.Seibutis.

- Abiejų komandų statistika labai panaši. Koks gali būti „Lietuvos ryto“ pranašumas?

- Sunku pasakyti. Atėjo lemiamos kovos, tai svarbiausios rungtynės šį sezoną. Kai komandos panašios, baigtį gali lemti viena ar dvi klaidos ir panašios smulkmenos, kurias kartais sunku įžiūrėti. Viskas prasideda nuo gynybos ir visas 40 minučių reikia būti susikaupus ir siekti pozityvaus rezultato žingsnis po žingsnio.

- Ar taškų skirtumas prieš atsakomąjį mačą bus svarbus?

- Visų pirma reikia laimėti, o tada žiūrėsime skirtumą.

- Rungtynės vienos svarbiausių šį sezoną. Ar pasiruošimas joms kiek nors skiriasi?

- Pasiruošimas nesiskiria niekuo – dirbame kaip ir ruošiantis prieš kiekvieną varžovą. Žinome, kad tai vienos svarbiausių rungtynių šį sezoną, todėl reikia kuo geriau pasiruošti joms psichologiškai.

REKLAMA

- Labai neparanku, kad atsakomosios rungtynės vyks Ukrainoje?

- Pirma žiūrėkime į pirmąsias rungtynes. Nenoriu žiūrėti į ateitį, visų pirma reikia laimėti Vilniuje, o kaip bus Ukrainoje, pamatysime.

- Šį sezoną žaidėte su Mariupolio „Azovmaš“. Ar tarp šių dviejų Ukrainos komandų galima įžvelgti kokių nors panašumų?

- Treneris yra serbas, o serbų krepšinio mokyklą visi gerai žinote – kietas, kibus krepšinis visas 40 minučių, palaikant tempą.

- Ar Samardžiskio netektis atsiliepė žaidimui?

- Tai aišku. Pamatysime, kiek stipriai atsilieps, bet visi žaidėjai komandoje yra svarbūs ir bet kurio krepšininko netektis yra minusas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų