Sausio 2 dieną LKL generaliu direktoriumi tapęs Romualdas Brazauskas pasiekė pirmąją tarpinę stotelę. Taip jis vadina pirmąjį didelį savo atliktą darbą - surengtą BEKO LKL „Žvaigždžių dieną“. Tačiau tuo darbai nesibaigia, netrukus reikės dėlioti akcentus LKL reguliariojo sezono pabaigai bei atkrintamosios varžyboms.

„Pirmieji du mėnesiai buvo labai intensyvūs. Darbą pradėjau sezono viduryje, reikėjo įsigilinti, nors darbas ir nėra man labai naujas. Aišku, didžiausias iššūkis – pasiruošimas „Žvaigždžių dienai“. Pastaraisiais metais spaudoje buvo išsakyta daug kritikos, tad norėjosi tą kritiką sumažinti iki minimumo. Esu labai patenkintas, kad tą pavyko padaryti. Esame realistai ir negalvojame, kad viskas šioje šventėje buvo idealu. Bet bendras vaizdas tikrai buvo neblogas“, - pokalbį „Žinių radijo“ laidoje „LKL dienoraštis“ pokalbį pradėjo R.Brazauskas.

Kokie prioritetai buvo pradėjus darbą?

Reikėjo detaliau įsigilinti į LKL įstatus, paanalizuoti varžybų nuostatus. Prie įstatų reikės dar grįžti, nes juos būtina keisti, koreguoti. Tą mes tikrai padarysime ir vasarą per visuotinį LKL narių susirinkimą juos patvirtinsime. Pirmiausia tai klausimas dėl komandos valdybos narių. Tikrai nėra normalu, kad žmonių, kurie yra išrenkami, negalima atšaukti. Pavyzdys - „Žalgirio“ komandos buvęs vadovas ( Vladimiras Romanovas - red.). Paradoksas, bet jis dar ir dabar atstovauja „Žalgirio“ klubui LKL valdyboje. To tikrai neturėtų būti ir mes būtinai tai pakoreguosime.

REKLAMA

Dar apie „Žvaigždžių dieną“. Kas buvo sunkiausia jai ruošiantis?

Kažkokių didelių, neįveikiamų sunkumų nebuvo. Mūsų komanda dirbo gana intensyviai. Ačiū visiems, ypač klaipėdiečiams, kurie prie to labai prisidėjo. Buvo šiokių tokių keblumų, kuomet reikėjo keisti žaidėjus. Vieni turėjo traumas, kiti išvyko, bet pasiruošimas vyko sklandžiai ir organizuotai. Pasižymėjau keletą momentų, kuriuos reikės ištaisyti kitais metais. Bet tai tegul lieka mano užrašuose.

Kokie jūsų laukia artimiausi darbai?

Artėja sezono pabaiga, tad ruošiamės atkrintamosios varžyboms. Didelis iššūkis - LKL pusfinaliai ir finalas. Komandos labai lygios, gali būti siurprizų net ketvirtfinalyje, jau nekalbant apie pusfinalius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų