Pukelis traukiasi iš LFF viceprezidento pareigų

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) viceprezidentas Arūnas Pukelis atsisako šių pareigų. Apie pasitraukimą A. Pukelis pats prenešė socialiniuose tinkluose. Tiesa, A. Pukelis ir toliau darbuosis LFF, tik kitose srityse.

„Dėl šiuo metu dirbtinai eskaluojamos situacijos, surežisuoto šmeižto ir šlykštaus melo kampanijos, į kurią įtrauktos ir pačios aukščiausios valdžios institucijos, atsisakau kelti savo kandidatūrą į LFF viceprezidento pareigas.

Nenoriu, kad mano asmens adresu viešai skleidžiama netiesa, kuriamos sąmokslo teorijos, trukdytų organizacijos veiklai, galimai sumenkintų futbolo bendruomenės autoritetą.

Tuo pačiu nesitaikysiu su tuo, kad kai kurie politikai, šiurkščiai pažeisdami LR Konstituciją, asociacijų įstatymą ir kitus teisės aktus imtų tiesiogiai kištis į visuomenės reikalus, prisidengdami viešuoju interesu.

Niekada nekeliu savo ego ir asmeninių ambicijų aukščiau už mūsų futbolo bendruomenes siekius ir tikslus.

Man svarbu rezultatas, todėl aš visada būsiu ten, kur esu labiausiai reikalingas.

Futbolas visada bus aukščiau už bet kokias intrigas, politines manipuliacijas ar slaptus susitarimus.

Futbolas yra visų žmonių ir niekada nepriklausys nuo saujelės politikų, nors jie to ir labai norėtų. Nepriklausys jis ir tiems veikėjams, kurie futbolą mato tik, kaip savanaudiško pasipelnymo šaltinį. Tokie žmonės, praradę priėjimą prie aruodo, desperatiškai bando įvelti politikus, visais įmanomais būdais juodindami mane ir visą futbolo judėjimą Lietuvoje.

Postai savaime man niekada nebuvo vertybė.

Už žmogų turi kalbėti jo darbai, o ne pareigos. Todėl ir toliau liksiu aktyviu futbolo bendruomenės nariu, savo iniciatyvomis ir darbais prisidėsiu prie šio sporto stiprinimo mūsų šalyje.

Paskleistas melas mano adresu bus civilizuotai paneigtas, o šių išpuolių užsakovai ir autoriai demaskuoti.

Naujai išrinktai LFF vadovybei noriu palinkėti susiklausymo, darnos ir energijos. O visa futbolo bendruomenė tegul išlieka vieninga ir nepriklausoma“, – rašė A. Pukelis.

Dėl šiuo metu dirbtinai eskaluojamos situacijos, surežisuoto šmeižto ir šlykštaus melo kampanijos, į kurią įtrauktos ir...

Posted by Arūnas Pukelis on 2020 m. lapkričio 19 d., ketvirtadienis

A. Pukelis lieka LFF Vykdomajame komitete, taip pat lieka ir Ekonomikos ir Finansų komiteto vadovu.


Rašyti komentarą...
E
ERIKAS
2020-11-19 18:54:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
GERBIU, KAIP VYRĄ, PARODŽIUSĮ NESUSITUPĖJSIEMS ”TIPO MAFUKAMS’ VIETĄ... O, TOLIAU, ”KOL TEISMAS NEĮRODĖ”...
Atsakyti
0

L
Lina
2020-11-19 15:27:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
VAKAR ANGELA HITLER( JOS TĖVAS ADOLFAS HITLERIS) ŽMONIŲ DEMONSTRACIJAS PJUDĖ VILKŠUNIAIS, LAISTĖ VANDENIU IR NUODIJO DUJOMIS. NEGAVO FINANSAVIMO IŠ BRIUSELIO UŽ PLANDEMIJĄ, SUPYKO IR PARODĖ SAVO TIKRĄJĮ SNUKĮ!!!
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų