Liucernoje (Šveicarija) sekmadienį finišavo trečiasis šio sezono pasaulio irklavimo taurės etapas, kuriame nuostabiai pasirodė ką tik kartu irkluoti pradėjusios Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė.

Naujasis lietuvių duetas užėmė trečią vietą moterų porinių dviviečių valčių A finale. Bronzą lietuvėms užtikrino 6 min. 50.32 sek. Finalą laimėjo visą laiką dominavusios rumunės Ancuta Bodnar ir Simona Radis (6:42.80), o sidabrą pelnė italės Kiri Tontodonati ir Stefania Gobbi (6:47.81).

Nedaug iki medalio vyrų porinių dviviečių valčių rungtyje pritrūko Armandui Kelmeliui ir Dovydui Nemeravičiui. Jie distanciją įveikė per 6 min. 10.03 sek. ir finišavo ketvirti.

Likus 500 m lietuvius nuo trečios vietos skyrė vos 0.13 sek., bet ispanai Aleixas Garcia Pujolaras ir Rodrigo Conde Romero stipriai padidino yrių skaičių per minutę, atitrūko nuo lietuvių ir finišavo treti (6:08.56). Ispanai vos nepavijo sidabrą pelniusių australų Davido Bartholoto ir Calebo Antillo (6:08.10).

Auksą laimėjo pagrindiniai favoritai – daugkartiniai olimpiniai, pasaulio ir Europos čempionai broliai kroatai Martinas ir Valentas Sinkovičai (6:07.19).

Žygimantas Gališanskis, Giedrius Bieliauskas, Aurimas Adomavičius ir Dominykas Jančionis sekmadienį plaukė vyrų porinių keturviečių valčių B finale. Jie užėmė antrą vietą (5:47.57), praleido į priekį tik estus (5:46.98) ir galutinėje įskaitoje buvo 8-i.

Moterų vienviečių valčių B finale sekmadienį Viktorija Senkutė finišavo 5-a (7:43.24). Ji bendroje įskaitoje užėmė 11-ą vietą.