Miuncheno „Bayern“ krepšininkai Eurolygoje iškovojo 4-ą pergalę per 5 pastarąsias rungtynes. Namie žaidę „Bayern“ (6/7) rezultatu 73:65 (12:20, 27:18, 19:16, 15:11) įveikė Vilerbano ASVEL (7/6).

„Bayern“ nesėkmingai pradėjo rungtynes ir paleido ASVEL į priekį, o po pirmo ketvirčio nuo varžovų atsiliko 12:20. Tačiau vėliau Andrea Trinchieri auklėtiniai ženkliai pagerino gynybą, o  17 min. Vladimiras Lučičius pirmą kartą išvedė šeimininkus į priekį (33:32).

Po ilgosios pertraukos ASVEL atakos toliau strigo. Antroje mačo dalyje „Bayern“ į savo krepšį praleido tik 27 taškus.

Ketvirtame kėlinyje ASVEL žaidėjas Chrisas Jonesas sumažino skirtumą iki minimumo (64:63), bet lemiamą mačo atkarpą „Bayern“ laimėjo 9-2 ir rungtynėse triumfavo 73:65.

Praėjusį sezoną „Žalgiryje“ praleidęs Augustine'as Rubitas svariai prisidėjo prie Miuncheno klubo pergalės. Amerikietis per 29 minutes surinko 19 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir surinko 24 naudingumo balus.

„Bayern“: Augustine'as Rubitas 19 (8/13 dvit., 12 atk. kam.), Vladimiras Lučičius 18 (8 atk. kam.), Corey Waldenas 9, Nickas Weileris-Babbas 8.

ASVEL: Elie Okobo 14 (2/7 trit.), Jamesas Gistas 10, Chrisas Jonesas 10, Charlesas Kahudi 8.