Profesionalų kovotoją įspūdingai nokautavusiam „jutūbėriui“ pirštinę metą ir kompiuterinių žaidimų atstovai

Balandžio 17 dienos dvikovoje mišrių kovos menų profesionalą Beną Askreną ant žemės patiesęs „jutūberis“ Jake’as Paulas „Twitter“ tinkle po pergalės iškart pradėjo ieškoti sekančio oponento. Į jo kvietimus žaibiškai atsakė patys įvairiausi asmenys — nuo profesionalių kovotojų iki nuomonės formuotojų ar kompiuterinių žaidimų atstovų.

Nors lažybininkai favoritu laikė būtent J.Paulą, amerikietis vis tiek sugebėjo nustebinti pasaulį, kai B.Askreną nokautavo nuo dvikovos pradžios nepraėjus nė minutei.

Saldžios pergalės apsvaigintas „jutūberis“ netrukus „Twitter“ tinkle pranešė ieškantis naujo varžovo, o į šį jo kvietimą netrukus atsiliepė visa eilė norinčių sumušti pirštinėmis.

Vienas iš pasirašiusiųjų - kitas MMA kovotojas Dillonas Danisas, pareiškęs, kad yra „pasiruošęs ir ketina išjungti pašlemėką“.

Mesti iššūkio J.Paului nesibodėjo ir kompiuterinių žaidimų atstovai. „Call of Duty“ žaidimo transliuotojas ir vienas iš „FaZe Clan“ organizacijos įkūrėjų Thomas „FaZe Temperrr“ Oliveira pasidalijo įrašu: „Pranešk, jeigu nori kautis su kažkuo, kas gali tau trinktelti atgal“.

Tuo tarpu pats J.Paulas paskelbė norįs susiremti su UFC lengvasvorių čempionu Dustinu Poirier, tačiau šis amerikiečiui pirma pasiūlė įveikti Mike’ą Perry.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų