Jonas Valančiūnas produktyviai išnaudojo minutes aikštėje, o jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (49/32) komanda išvykoje 114:109 (17:26, 45:22, 26:27, 26:34) palaužė „Golden State Warriors“ (45/36) ekipą bei yra per žingsnį nuo tiesioginio patekimo į atkrintamąsias.

J.Valančiūnas aikštėje praleido 16 minučių, per kurias pelnė 10 taškų (4/8 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir prasižengė.

Naujojo Orleano komanda kovoja dėl tiesioginį bilietą į atkrintamąsias garantuojančios šeštosios vietos Vakarų konferencijoje ir tą galėjo užsitikrinti jau šiąnakt, jeigu tik Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ taip pat būtų iškovojusi pergalę prieš Fynikso „Suns“.

Fynikso klubas vis dar gali taip pat likti šeštas, kadangi abejoms komandoms reguliariajame sezone liko sužaisti po vienas rungtynes, o jas skiria tik viena pergalė.

J. Valančiūno komandoje rezultaytviausias buvo CJ McCollumas, kurio sąskaitoje 28 taškai. Zionas Williamsonas pridėjo 26, Trey Murphy – 24 taškus.

„Warriors“ komandos neišgelbėjo ir puikiai žaidęs Stephenas Curry, kuris įmetė 33 taškus, pataikydamas 7 tritaškius iš 13. Jo komandos draugas Klay Thompsonas įmetė 19 taškų.

Atkaklus komandų žaidimas vyko iki paskutinių rungtynių minučių, o prasidėjus paskutinei minutei S. Curry tritaškiu buvo sumažinęs „Pelicans“ pranašumą iki trijų taškų.

Vėliau S.Curry galėjo lyginti rezultatą, išmetęs nelengva tritaškį, bet metimas buvo netikslus, o  „Pelicans“ įtvirtino savo pergalę dviem taikliais baudų metimais.

„Pelicans“: CJ McCollumas 28 (2/8 dvit., 8/13 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Zionas Williamsonas 26 (10/24 dvit., 6 per. kam.), Trey Murphy 24 (6/9 trit., 8 atk. kam.), Herbertas Jonesas 13 (3/5 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 10 (4/8 dvit., 5 atk. kam.), Dysonas Danielsas 6 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Jose Alvarado 4 (1/5 trit.), Jeremiahas Robinson-Earlas 3.

„Warriors“: Stephenas Curry 33 (5/10 dvit., 7/13 trit., 4 atk. kam., 5 rez. perd., 7 kld.), Klay Thompsonas 19 (3/10 dvit., 3/9 trit., 6 atk. kam.), Andrew Wigginsas 18 (5/10 dvit., 0/4 trit., 4 atk. kam.), Trayce Jackson-Davis 10 (5/7 dvit., 11 atk. kam.), Mosesas Moody (3/5 dvit.) ir Chris Paulas (3/6 dvit., 4 atk. kam., 6 rez. perd.) po 9, Kevonas Looney 6, Brandinas Podziemski 5 (7 atk. kam.).