Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
30
E. Fournier (nuotr. FIBA Europe)

Evanas Fournier sužaidė vienas geriausių rungtynių Europos čempionate, tačiau finale to buvo maža. Gautą sidabro medalį jis iš karto nusiėmė ir pripažino, kad tai – nuviliantis rezultatas.

30

Evanas Fournier sužaidė vienas geriausių rungtynių Europos čempionate, tačiau finale to buvo maža. Gautą sidabro medalį jis iš karto nusiėmė ir pripažino, kad tai – nuviliantis rezultatas.

REKLAMA

Europos krepšinio čempionato finale prancūzai nesulaikė Juancho Hernangomezo, kuris surengė karjeros šou ir pralaimėjo Ispanijai 76:88.

Prancūzijos negelbėjo E. Fournier, pelnęs 23 taškus (3/6 dvit., 4/8 trit., 5/5 baud.).

„Esu nusivylęs“, – sakė be medalio pasirodęs E. Fournier, aiškindamas tokį poelgį.

Nedaugžodžiavo prancūzas kalbėdamas ir apie pralaimėjimo priežastis.

„Ispanija turėjo aiškų žaidimo planą, o mes savo neišpildėme. Jie tiesiog žaidė geriau, nėra ką daugiau pasakyti“, – teigė jis.

REKLAMA

„Gynyba, mūsų gynyba“, – dar vieną nesėkmės priežastį pridėjo E. Fournier.

Gynyba ypač braškėjo antrame kėlinyje, kai J. Hernangomezas susmeigė 6 tritaškius, o mačą galiausiai baigė su 27 taškais.

Iki tol per visą savo karjerą Europos čempionatuose jis nebuvo pataikęs daugiau dviejų tritaškių per vieną mačą, o šiose pirmenybėse fiksavo 11 taškų vidurkį.

„Jis geras žaidėjas, puikus metikas. Iki tol turnyre jis taip gerai neatakavo krepšio, bet mes padarėme klaidų, jis pataikė vieną, antrą metimą ir įgavo pasitikėjimą“, – tokį varžovo pasirodymą bandė paaiškinti E. Fournier.

REKLAMA
REKLAMA

Prancūzijos rinktinei tai – antras iš eilės skaudus finišas. Prieš metus jie suklupo ir Tokijo olimpinių žaidynių finale.

„Nemanau, kad mums trūksta daug. Tu mokaisi iš tokių patirčių. Gaila, kad mes nebeturime tiek daug laiko, kai dabar Europos čempionatas vyksta kas ketverius metus. Neparodėme geriausio savo žaidimo ir tai nuvilia“, – prislėgtas buvo E. Fournier.

Prancūzai, kaip ir viso čempionato metu kentėjo dėl klaidų – jų padarė net 19, o po šių Ispanija surinko net 35 taškus. Būtent šiuos skaičius po pralaimėjimo akcentavo Prancūzijos rinktinės treneris Vincentas Collet.

„Jie žaidė puikiai, atliko daugumą dalykų, kuriuos planavo abejose aikštės pusėse. Daugelį tų dalykų žinojome, bet nesugebėjome susitvarkyti.

Laukėme 17 minučių, kol pradėjome juos spausti taip, kaip planavome.

Mūsų silpnybė buvo klaidos nuo pirmos čempionato dienos. Po mūsų klaidų jie pelnė 35 taškus. Vien šio skaičiaus užtenka apibūdinti rungtynes. Priežasčių buvo ir daugiau. Jau anksčiau galėjome mirti dėl šių klaidų“, – galvoje turėdamas aštuntfinalio ir ketvirtfinalio mūšius su Turkija ir Italija kalbėjo V. Collet.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų