Prisišėliojo: moteris tikina auginanti pamirštą McGregoro vaiką

Airijos žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad bene žymiausias šių laikų kovotojas Conoras McGregoras turi vienerių metų dukrytę nuo moters, su kuria, kaip teigia pats kovotojas, jokių santykių neprisimena.

45

Moteris, vardu Terri Murray, kreipėsi į „Irish Mirror” leidinį prašydama susisiekti su C. McGregoru ir pareikalavo jo tėvystės įrodymų.

(45 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Conoro McGregoro gyvenimas

T. Murray teigia, kad su kovotoju permiegojo 2017-aisiais. Moteris neabejoja, kad vienerių metų dukrytės tėvas – Clodagh – yra būtent žymusis airis.

„Aš nenoriu iš jo pinigų, tiesiog noriu įrodyti, kad jis yra Clodagh tėvas ir aš nemeluoju“, – sakė T. Murray.

Vis tik, pats C. McGregoras suskubo informaciją paneigti. Kovotojas tikina, kad T. Murray prisimena, tačiau su ja tąnakt miegojo jo artimas bičiulis.

Tiesa, T. Murray naktį su Conoru prisimena taip ryškiai, lyg tai būtų vykę šiandien.

Įdomu tai, kad būtent minimu laikotarpiu airis jau laukėsi pirmojo savo vaiko kartu su širdies drauge Dee Devlin.

„Aš pasisveikinau su Conoru, o jis pasakė, kad laukė manęs, tačiau aš tik paprašiau pasidaryti bendrą nuotrauką. Jis apjuosė rankas aplink mane ir nusivedė mane į miegamąjį.

Kambaryje buvo atskiras vonios kambarys. Aš pasijuokiau, pažiūrėjau į veidrodį, o jis vėl mane apkabino. Tada supratau, kad tai pats C. McGregoras, žinojau, kad tai blogai, nes jis turi merginą, tačiau apie tai tada negalvojau. Aš tiesiog atsakiau jam bučiniais”, – prisiminimus dėto T. Murray.

Po aistringos nakties mergina užsiminė, kad kontraceptinių tablečių nevartoja. Vis tik, C. McGregoras atkirto, kad visą tai ji turėtų pamiršti, o apsaugos šiuo atveju nereikėjo.

Ir tai nebuvo vienintelis kartas, kai airis permiegojo su minima mergina. Kaip sako pati T. Murray, antrąkart jie, vedami tos pačios minties, susitiko vos kelios dienos po pirmojo karto.

Tuomet tai nebuvo atsitiktinė „sueitis”, tačiau po pastarosios nakties C. McGregoras į T. Murray skambučius ir žinutes nebereagavo.

REKLAMA

Po kurio laiko moteris sužinojo, kad laukiasi, tačiau nebuvo tikra, nuo ko. Dabar ji yra įsitikinusi, kad dukrelės Clodagh tėvas yra būtent kovotojas.

T. Murray tikina, kad ji nori tik tiesos. Ji nori gero ir nesunkaus gyvenimo savo dukrytei, nors šiuo metu moteris yra palikusi savo darbą ir ištisus metus tiesiog yra jauna mama.

Kol kas nėra aišku, kiek tiesios T. Murray žodžiuose, tačiau panašu, kad C. McGregorui teks įrodyti savo nekaltumą ir paneingti mestus kaltinimus.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų