Principinį Eurolygos mūšį Madrido „Real“  pralaimėjusi „Barcelona“ nusprendė kreiptis į lygos atstovus. Katalonai paprašė paaiškinti vieną iš epizodų, nutikusį pirmajame kėlinyje.

Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus kiek mažiau nei trims minutėms Janas Vesely pataikė dvitaškį ir padidino savo komandos atotrūkį iki dviženklio (16:6).

Bet pasitarę teisėjai nusprendė šių taškų neužskaityti. Toks sprendimas buvo priimtas todėl, kad katalonų atakos metu buvo užstrigęs laikrodis. Epizodą peržiūrėję arbtitrai nusprendė, kad metimo metu atakos laikas jau buvo pasibaigęs ir kamuolį atidavė „Real“ bei iš katalonų atėmė du taškus.

Pasak ispanų spaudos, klubas oficialaus protesto nepateikė, bet raštiškai paprašė lygos paaiškinti tokį teisėjų sprendimą, argumentuodami, kad ne jų kaltė yra tai, jog užstrigo atakos laikrodis.

Minėtas rungtynes „Real“ ketvirtadienį po atkaklios kovos laimėjo 65:64 ir išliko vienintelė Eurolygoje nepralaimėjusi komanda.