„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse svečiuose 4:2 nugalėjo „Manchester United“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

Jau 10-ąją minutę Bruno Fernandesas atliko smūgį dešine koja, o Nathanielis Phillipsas nukreipė kamuolį į savus vartus ir šeimininkai išsiveržė į priekį 1:0.

Vis tik Diogo Jota 34-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

Roberto Firmino per pridėtą pirmojo kėlinio laiką standartinės situacijos metu smūgiu galva persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1. Vos prasidėjus antram kėliniui tas pats R. Firmino 47-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir pasiuntęs jį į vartus padidino svečių pranašumą iki 3:1.

Marcusas Rashfordas 68-ąją minutę sušvelnino principinio mūšio rezultatą 2:3.

Tašką susitikime padėjo greitos atakos smaigalyje atsidūręs Mohamedas Salah, kuris 90-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir įtvirtino svečių pergalę 4:2.