Pirmą pralaimėjimą Eurolygoje prie Stambulo „Fenerbahče“ (10/8) klubo vairo patyrė Šarūnas Jasikevičius. Lietuvio auklėtiniai namuose 76:85 (26:18, 9:16, 22:23, 19:28) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ (7/11) su Roku Giedraičiu.

R. Giedraitis nuglėtojams per 30 minučių įmetė 19 taškų (2/5 dvit., 2/5 trit., 9/10 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, perėmė kamuolį, 4 kartus prasižengė ir padarė 2 klaidas.

Turkai gerai pradėjo rungtynes, bet svečiai varžovus vytis ir netrukus švieslentėje degė beveik lygus rezultatas (34:35).

Trečiojo kėlinio pabaigoje R.Giedraitis baudų metimais išlygino rezultatą, o paskui serbai šovė į priekį. Solidžiai rungtyniavusi „Crvena Zvezda“ susikrovė minimalią persvarą ir vis išlikdavo priekyje.

Nors Šaro kariauna irgi surengdavo atakų, bet „Crvena Zvezda“ puolimas ketvirtajame kėlinyje buvo puikus ir jie pirmavo 69:61.

Priešpaskutinę mačo minutę R.Giedraičio taškai didino skirtumą 78:67 ir „Crvena Zvezda“ pergalės nepaleido.

„Fenerbahče“ kitas rungtynes Eurolygoje Panevėžyje žais su Tel Avivo „Maccabi“ .

„Fenerbahče“: Nigelas Hayesas 21 (4/8 dvit., 3/3 trit., 9 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 14 (1/5 dvit., 4/8 trit., 4 rez. perd.), Johnathanas Motley 11 (5/7 dvit., 6 atk. kam.), Tyleris Dorsey (2/6 trit.) ir Yamas Madaras po 8.

„Crvena Zvezda“: Joelas Bolomboy'us 24 (8/9 dvit., 6 atk. kam.), Rokas Giedraitis 19 (2/5 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam.), Adamas Hanga 12 (4 atk. kam.), Branko Lažičius 8, Nemanja Nedovičius 7 (1/4 trit.), Milošas Teodošičius 6 (8 rez. perd.).