Triuškinančią pergalę Eurolygos 24-ajame ture iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (15/9) komanda, kurios marškinėlius vilki Marius Grigonis. Graikijos ekipa namuose 79:62 (21:16, 23:12, 13:13, 22:21) dominavo akistatoje prieš Milano „AX Armani“ (10/14) krepšininkus.

32 minutes žaidęs M. Grigonis pelnė 15 taškų (4/4 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, 2 sykius pats prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

Po šios pergalės ir Bolonijos „Virtus“ nesėkmės, Atėnų komanda šoktelėjo į trečią Eurolygos turnyrinės lentelės vietą.

Aikštės šeimininkai pranašumą krautis ėmė antrajame kėlinyje, kai penki taškai iš eilės jau jo pradžioje leido skirtumą padidinti iki dviženklio (26:16). Dar iki didžiosios pertraukos graikai nutolo per 18 taškų (42:24).

Nors trečiajame kėlinyje svečiai kiek stabilizavo situaciją, tačiau ketvirtajame galutinai paleido varžovus ir intrigos jau neatkūrė. Paskutinio kėlinio metu atstumas tarp komandų tapo rekordinis, 24 taškų (74:50).

Susitikimą „Panathinaikos“ laimėjo rezultatu 79:62.

Pralaimėjusieji tritaškius metė vos 19 proc. tikslumu (4/21) ir dažniau klydo (13) nei atliko rezultatyvių perdavimų (9).

Primename, kad penktadienį Atėnų klubas Kaune kausis su „Žalgiriu“.

„Panathinaikos“: Marius Grigonis 15 (4/4 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), Mathiasas Lessortas (7 atk. kam.) ir Juancho Hernangomezas po 12, Kendrickas Nunnas (2/13 dvit., 5 rez. perd.) ir Panagiotis Kalaitzakis (5/5 dvit.) po 10, Jerianas Grantas 9 (8 rez. perd.).

„AX Armani“: Shabazzas Napieras 16 (2/3 dvit., 2/7 trit., 6/7 baud.), Nikola Mirotičius 11, Devonas Hallas 7, Rodney McGruderis, Alexas Poythressas, Shavonas Shieldsas ir Kyle'as Hinesas po 6.