Prienams kirtęs Rimas Kurtinaitis: nelabai suprantu, kur jų prioritetas

Vyriausiasis Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneris Rimas Kurtinaitis po Prienuose 83:76 laimėtų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynių ir gyrė, ir peikė varžovus – „Vytauto“ krepšininkus.

65

(65 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prienų-Birštono „Vytautas“ – Vilniaus „Lietuvos rytas“ 76:83

„Girdėjau, jie vyks į Londoną. Nelabai suprantu, kur jų prioritetas. Bet jei rimtai žiūrės į LKL, viskas su šia komanda bus gerai, – po pergalės kalbėjo R. Kurtinaitis. – Tik šiandien vieno nesupratau – kodėl LKL kabo amerikonų vėliava? Mes turim trenerį ispaną, reiktų ispanų pakabint. Ne? Nereiktų? Australų galim dar, nes turim Beną Madgeną iš Australijos.“

„Vytautas“ šįkart metė 22 tolimus metimus. Anksčiau Prienų krepšininkai iš tolimų distancijų atakuodavo gerokai dažniau.

R. Kurtinaitis mano, kad prieniškiai suprato, kad toks žaidimo stilius daug pergalių neatneš.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė LiAngelo Ballas. Jis pelnė 18 taškų.

„Draugiškų turnyrų nežiūriu, stebėjau kelerias LKL rungtynes. Tai – Lietuvos lygiu labai geras žaidėjas. Jeigu dar žiūrėtų į darbą taip, kaip Lietuvoje, turėtų gerą ateitį. Žinoma, dabar jie fokusuojasi, matyt, į kažkokį šou. Tačiau vaikinas turi gerą metimą, kūną. Nepasakyčiau, kad jis blogai ginasi. Nežinau, kaip jaunėlis, bet su šituo viskas puiku. Gera komanda, geri ir žaidėjai. Tai – šiuo metu vienas šauniausių kolektyvų Lietuvoje“, – mano R. Kurtinaitis.

REKLAMA

„Vytauto“ strategas Virginijus Šeškus kalbėjo, kad jame nebaisu LiAngelo mesti į aikštę. Dabar amerikietis rungtyniauja protingiau, stengiasi gindamasis.

„Šiandien parodėme, kad galime žaisti, kautis dėl pergalės. Neveikė mūsų ginklas – tritaškiai. Rungtynių baigtį nulėmė Jimmy Baronas. Ai, ką pamiršau… Taigi Edvino šiandien nebuvo“, – prisiminęs sūnų, juokėsi V. Šeškus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų