„Premier“ lygos įdomybės: „Arsenal“ ir „Liverpool“ kovoje gali prireikti papildomų rungtynių

Nors atrodo, kad Anglijos „Premier“ lygoje viskas yra nuspręsta, nes čempionas jau karūnuotas, tačiau viskas gali pasisukti neįtikėtinai įdomia linkme.

24

Po to, kai Londono „Arsenal“ 2:0 nugalėjo „Sunderland“, yra šansas, kad „Liverpool“ ir Londono klubas turės sužaisti papildomas rungtynes neutralioje aikštėje dėl ketvirtosios vietos, garantuojančios kelialapį į Čempionų lygą.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Londono „Arsenal“ – „Sunderland“ 2:0

Tam, kad toks scenarijus įvyktų, reikia „Arsenal“ lygiųjų 1:1 su „Everton“ ir „Liverpool“ nesėkmės 0:2 rungtynėse su „Middlesbrough“.

Tokiu atveju abu dėl ketvirtos vietos kovojantys klubai turėtų po lygiai taškų, pelnytų ir praleistų įvarčių.

Žinoma, „Liverpool“ gerbėjai sakys, kad pralaimėti prieš stringantį „Middlesbrough“ jų komandai nelabai yra vilčių, tuomet „Manchester City“ gali įnešti dar didesnį chaosą.

Trys galimi scenarijai:

„Liverpool“ prieš „Arsenal“

Jei Liverpulio komanda pralaimi 0:2 prieš „Middlesbrough“, o „Arsenal“ 1:1 sužaidžia su „Everton“, „raudonieji“ ir „gunneriai“ turi po tiek pat taškų, tokį patį įvarčių skirtumą ir įvarčių skaičių bei konkuruotų dėl ketvirtos vietos.

REKLAMA

„Liverpool“ prieš „Manchester City“

Jei „Liverpool“ laimi prieš „Middlesbrough“ 3:0, o „Man City“ sužaidžia 3:3 su „Watford“, tuomet „raudonieji“ ir „miestiečiai“ turėtų po tiek pat taškų, tokį patį įvarčių skirtumą ir tiek pat įmuštų įvarčių bei konkuruotų dėl trečios vietos.

„Arsenal“ prieš „Manchester City“

Jei „Arsenal“ nugali „Everton“ 1:0, o „Man City“ pralaimi 0:4 prieš „Watford“, „gunneriai“ ir „miestiečiai“ turi po tiek pat taškų, tiek pat įmuštų įvarčių, tokį patį įvarčių skirtumą bei konkuruotų dėl trečios arba ketvirtos vietos, priklausant nuo „Liverpool“ rezultato.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų