Sekmadienį buvo sužaistos dvi dvidešimtojo turo „Premier“ lygos rungtynės. Sėkmingai 2016-us metus pradėjo čempionai, Londono „Chelsea“ futbolininkai.

Keturias rungtynes iš eilės nepralaimėję „Chelsea“ futbolininkai iškovojo pergalę prieš kitą Londono ekipą, „Crystal Palace“. Svečiuose žaidę „Chelsea“ šventė užtikrintą pergalę rezultatu 3:0 (1:0). Čempionus į priekį išvedė Oscaras. 29-ąją minutę brazilas nuginklavo varžovų vartininką po puikaus Diego Costa perdavimo.

Antrajame kėlinyje Willianas 60-ąją minutę pelnė antrąjį įvartį. Saugas tolimu smūgiu kamuolį pasiuntė į viršutinį vartų kampą, o 66-ąją minutę ispanas Diego Costa tiksliu prisilietimu užtikrino „Chelsea“ pergalę.

Anglijos čempionai po 20-ies turų yra surinkę 23 taškus ir šiuo metu užima 14-ą vietą. Londono „Crystal Palace“ su 31 tašku užima 7-ąją vietą.

Kitose rungtynėse Liverpulio „Everton“ klubas namuose lygiosiomis sužaidė su Londono „Tottenham“ futbolininkais. Rungtynės baigėsi rezultatu 1:1 (1:1). Pirmieji įvartį 20-ąją minutę pelnė šeimininkai, po Romelu Lukaku perdavimo Aaronas Lennonas tiksliu smūgiu išvedė liverpulio futbolininkus į priekį. Per teisėjo pridėtą laiką pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino devyniolikmetis Dele Alli.

Londono „Tottenham“ ekipa išsaugojo 4 poziciją ir yra surinkę 36 taškus, o nuo pirmoje vietoje esančiu Londono „Arsenal“ atsilieka 6 taškais. Liverpulio „Everton“ futbolininkai po 20 turų su 27 taškais užima 11-ą vietą.