0
TV3

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje žaidžiamos aštuonerios XV turo rungtynės.

Pralaimėjimą išvykoje prieš Londono "West Ham United" ekipą patyrė ir jau šeštų rungtynių iš eilės laimėti nesugebėjo Londono "Chelsea" klubas.

Nors būtent "mėlynieji" pirmieji pelnė įvartį - po Fernando Torreso perdavimo 13 mačo minutę pasižymėjo Juanas Mata - šeimininkai nė kiek nesutriko ir su UEFA Čempionų lygos nugalėtojais toliau kovėsi kaip lygūs su lygiais.

Pasirinkę kontraatakų taktiką "plaktukai" šią puikiai išnaudojo ir kūrė vieną pavojingą situaciją po kitos.

Nors "Chelsea" savo persvarą sugebėjo išsaugoti daugiau nei vieną kėlinį, Rafaelio Benitezo auklėtiniai tiesiog tragiškai sužaidė rungtynių pabaigą.

Iš pradžių, 63 minutę, rezultatą išlygino "West Ham United" puolėjas Carltonas Cole`as, o po kiek daugiau nei 20 minučių po šio žaidėjo perdavimo šeimininkus į priekį išvedė senegalietis Mohamedas Diame.

Sutrikę "Chelsea" žaidėjai skubėjo lyginti rezultatą, tačiau geležinės "West Ham United" gynybos pralaužti nesisekė, o jau teisėjo pridėto laiko metu svečiams "mirtiną dūrį" smeigė vos prieš minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Modibo Maiga.

Anglijos "Premier" lygos XV turo rezultatai:

Londono "West Ham United" 3 - 1 Londono "Chelsea"

13' [0 - 1] J. Mata 63' [1 - 1] C. Cole 86' [2 - 1] M. Diame 90' [3 - 1] M. Maiga