Nuo pat pirmosios minutės pirmavusi ir itin solidžiai pirmą kėlinį sužaidusi Atėnų „Panathinaikos“ (9/6) ketvirtame kėlinyje prarado iniciatyvą ir svečiuose 79:88 (29:13, 17:30, 23:22, 10:23) pralaimėjo Tel Avivo „Maccabi“ (11/4) komandai.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 1 minutę 13 sekundžių, „Panathinaikos“ dar pirmavo 8 taškais (69:61), tačiau tada „Maccabi“ pelnė 4 taškus be atsako ir sumažino atsilikimą per pusę – 65:69.

Per pirmąsias dvi ketvirtojo kėlinio minutes šeimininkai sugebėjo rezultatą ir išlyginti (71:71), o įpusėjus kėliniui pirmą kartą išsiveržė į priekį – 79:77.

Nuo to laiko „Maccabi“ nebeatsiliko, varžovams leido pelnyti tik 2 taškus, tuo tarpu patys atsakė 9-iais ir iškovojo jau vienuoliktą pergalę Eurolygoje.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 23 (4/15 trit.), Tyleris Dorsey 16 (3/9 trit.), Othello Hunteris 15, Elijah Bryantas 9.

„Panathinaikos“: Deshaunas Thomasas 24 (9/12 dvit., 1/5 trit.), Ioannis Papapetrou 17, Nickas Calathesas 8 (0/4 trit.).