Pranašumą išbarsčiusi Lietuvos esporto krepšinio rinktinė liko už finalo borto

Sekmadienį baigiasi trečiasis FIBA Europos esporto krepšinio čempionatas, kuriame geriausią rezultatą per istoriją pasiekė Lietuvos rinktinė. Tarp keturių geriausių rinktinių patekę lietuviai tik pusfinalio serijoje iki 2 pergalių 0:2 pralaimėjo rusams ir pasitraukė iš tolesnės kovos.

Pirmosios pusfinalio rungtynės tapo tikru trileriu. Lietuviai pirmus 2 kėlinius triuškino varžovus ir prieš pertrauką turėjo 17 taškų persvarą (37:20). Deja, trečiajame kėlinyje lietuviai įstrigo rusų gynyboje ir išbarstė beveik visą pranašumą, o ketvirtajame kėlinyje rusai išsiveržė į priekį.

Paskutinėmis sekundėmis rusai turėjo minimalų pranašumą. Lietuviai varžovus stabdė pražangomis, bet rusai sumetė visas baudas. Patys lietuviai progų įmesti tritaškį ir išlyginti rezultatą neturėjo, nes rusai iš karto patys prasižengdavo.

Toks pražangų žaidimas tęsėsi iki paskutinių sekundžių, kol rusai įtvirtino pergalę – 63:60. Antrąsias serijos rungtynes jau geriau pradėjo rusai, anksti susikrovę dviženklį pranašumą. Trečiojo kėlinio pradžioje komandas skyrė daugiau nei 20 taškų.

Visgi, ketvirtajame kėlinyje lietuviai surinko 11 taškų be atsako ir pabandė atkurti intrigą (51:61). Rusai į tai atsakė savo 8 taškais paeiliui ir nulėmė rungtynių baigtį, o vienas iš rinktinės žaidėjų taip šėlo, kad netgi numušė šalia pastatytą kamerą.

Rusai rungtynes laimėjo 69:56 ir pateko į finalą. 

Lietuviai ketvirtoje grupėje penktadienį 83:32 sutriuškino juodkalniečius, 52:65 pralaimėjo portugalams, 77:38 nepasigailėjo austrų ir užėmė antrą vietą.

Vėliau ketvirtfinalio serijoje iki 2 pergalių lietuviai 2:0 pranoko kitos grupės nugalėtojus serbus. Rusai savo grupėje šlavė varžovus: 117:59 nugalėjo Andorą, 95:45 – Ukrainą, o pergalė prieš Armėniją jiems įskaityta be kovos.

Ketvirtfinalio serijoje rusai 2:0 eliminavo estus.

Pirmajame Europos esporto Lietuvos rinktinė užėmė penktą vietą, o antrajame – baigė pasirodymą grupių etape.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų