Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dar vieną pergalę į savo sąskaitą įsirašė Oklahomos „Thunder“ (40-25) krepšininkai.

Jie principinėje kovoje dėl geresnės vietos Vakarų konferencijoje išvykoje po pratęsimo 129:121 (31:30, 27:31, 27:22, 28:30, 16:8) įveikė Portlando „Trail Blazers“ (39-26) klubą.

„Thunder“ pergalę daugiausiai nulėmė per papildomas 5 žaidimo minutes 8 taškus įmetęs Russellas Westbrookas.

Portlando ekipos neišgelbėjo net ir geriausias sezono rungtynes sužaidęs Damianas Lillardas. Įžaidėjas per 47 minutes pelnė 51 tašką ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirto kėlinio pabaigoje bosnis Jusufas Nurkičius po susistumdymo su Paulu George'u teisėjų buvo išvytas iš aikštės.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 51 (3/10 trit., 18/20 baud.), C.J.McCollumas 25 (3/11 trit.), Jusufas Nurkičius 13 (17 atk. kam.), Rodney Hoodas 10.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 37 (5/8 trit., 8 kl.), Paulas George'as 32 (1/9 trit., 17/20 baud., 14 atk. kam.), Jerami Grantas (6 atk. kam.) ir Dennisas Schroderis po 14.