Laikraščio „Sportas“ skaitytojai populiariausių metų sportininkų dešimtuką renka jau daugiau nei penkis dešimtmečius – nuo 1956-ųjų. Už savo 2010 m. favoritus pirmą kartą balsavo ir tinklalapio sportas.info lankytojai.

LAUREATAS. 2010 m. laureatu tradiciniuose „Sporto“ laikraščio rinkimuose tapo futbolininkas Marius Stankevičius. Jis aplenkė antroje vietoje likusį tenisininką Ričardą Berankį ir kitą futbolininką Darvydą Šerną, kuris užėmė trečią vietą.

29 metų M. Stankevičiui 2010-aisiais teko rungtyniauti net trijuose klubuose. Genujos „Sampdoria“ (Italija) nuo praėjusio metų sausio iki sezono pabaigos lietuvį buvo paskolinusi klubui „Sevilla“ (Ispanija). Kartu su „Sevilla“ lietuvis iškovojo Ispanijos Karaliaus taurę (Copa del Rey).

Grįžęs į Genują, rugpjūtį M. Stankevičius vėl pakėlė sparnus į Ispaniją – iki šio sezono pabaigos yra išnuomotas klubui „Valencia“. Gruodį M. Stankevičius įmušė pirmą įvartį, vilkėdamas klubo „Valencia“ marškinėlius (į Pamplonos „Osasuna“ vartus).

Lietuvos rinktinės gretose 2010 m. M. Stankevičius sužaidė šešerias rungtynes, iš jų trejos – draugiški susitikimai. Europos čempionato atrankos grupėje, žaidžiant M. Stankevičiui, Lietuvos rinktinė 1:0 įveikė čekus, 0:0 sužaidė su škotais ir 1:3 pralaimėjo pasaulio ir Europos čempionams ispanams.

REKLAMA

Iš viso anketose buvo paminėta 90 sportininkų, atstovaujančių 27 sporto šakoms. Tenisininkas R. Berankis buvo paminėtas dažniausiai – net 80 proc. anketų, tačiau jam paprastai buvo skiriama žemesnė vieta nei nugalėtoju tapusiam M. Stankevičiui.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų