Po nutrauktų derybų „Rockets“ treneris teigia nelauksiąs Donato Motiejūno

Be komandos ir be darbo esančio Donato Motiejūno ateitis paskendo migloje. Dviejų metų sutartį ir 7 mln. JAV dolerių šį sezoną lietuviui pasiūlęs „Rockets“ trečiadienį nutraukė derybas. Puolėjas lieka apribotu laisvuoju agentu. Hjustono komandos strategas tikino nelauksiąs krepšininko.

Penkis mėnesius vykusios derybos baigėsi netikėtai – D. Motiejūno ateitis Hjustone tapo visiškai neaiški. Kaip praneša ESPN, puolėją iš Lietuvos toks klubo žingsnis „nustebino ir nuliūdino“. Lapkričio 23 diena neoficialiai buvo paskutinė, kai abi pusės galėjo pasiekti susitarimą.

D. Motiejūno stovykla įsitikinusi, kad „Rockets“ vadovai nuvertina krepšininką. Nepasiektas susitarimas reiškia, kad lietuvio Hjustono klubas šį sezoną jau negalės išmainyti. Tai „Rockets“ veikiausiai planavo padaryti tuo atveju, jei krepšininkas būtų padėjęs parašą po kontraktu.

Jei D. Motiejūnas pasirinktų žaisti šį sezoną kitoje lygoje, jis vis tiek liktų apribotu laisvuoju agentu. Jei lietuvis sulauktų kitos komandos pasiūlymo, Hjustono klubas turėtų pirmumo teisę pasiūlęs tą pačią sumą.

REKLAMA

„Mes nelauksime jo. Turime judėti į priekį, - trečiadienį kalbėjo „Rockets“ treneris Mike‘as D'Antoni. – Stengiamės tobulinti žaidėjus, jų vaidmenis. Kita vertus Donatas toks geras, kad pasikeitus aplinkybėms mes jį mielai pasveikinsime ir priimsime. Tačiau šiuo metu jis turi elgtis taip, kaip jam atrodo geriau. Tai verslas ir NBA yra verslas. Žaidėjai turi daryti tai, kas jiems geriau“

„Rockets“ NBA starte iškovojo 9 pergales ir patyrė 6 pralaimėjimus. Kol kas D. Motiejūno pozicijoje žaidžiantys jauni puolėjai Samas Dekkeras ir Montrezlas Harrellas svariai prisideda prie komandos gero rezultato.


Rašyti komentarą...
a
aerai
2016-11-24 20:26:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Motiejūnas greičiausiai nėra sveikas ir tempia gumą, nes jeigu nepraeis medikų apžiūros karjerai galas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų