Ispanijos „La Liga“ čempionate pergalę iškovojo „Barcelona“. Po keitimo aikštėje pasirodęs katalonų klubo lyderis Lionelis Messi pasirūpino, kad jo komanda namuose įveiktų „Real Betis“ ekipą ir įmušęs du įvarčius privertė pastarąją pasiduoti rezultatu 4-2.

Jau antrąją minutę įvartį pelnė svečiai. „Betis“ komandos gretose pasižymėjo Dorlanas Pabonas, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko Jorge Molina.

Deja, Sevilijos ekipa ilgai turima persvara nesidžiaugė ir vos po septynių minučių rungtynėse rezultatą išlygino „Barcelona“ klubo krašto puolėjas Alexis Sanchezas. Čilietis įvartį įmušę sulaukęs tikslaus Andreso Iniestos perdavimo.

Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus žaisti vos dvi minutes, svečiai dar kartą išsiveržė į priekį. Šį kartą po Nosa Igieboro perdavimo katalonų ekipos vartų sargą Jose Manuelį Pinto nuginklavo Rubenas Perezas, todėl po pirmų 45 minučių rezultatas buvo palankus „Betis“ klubui 2-1.

Antroje mačo pusėje „Barca“ pradėjo tiksliau realizuoti susikurtas progas ir 56 minutę dar kartą rungtynėse pusiausvyrą atstatė Davidas Villa. Ispanas katalonų gretose pasižymėjo po Dani Alveso perdavimo.

Tą pačią minutę antrojo šeimininkų įvarčio autorių aikštėje pakeitė lyderis L.Messi, kuris darbo ėmėsi vos žengęs ant žaliosios vejos.

60 minutę argentinietis dar kartą išvedė „Barceloną“ į priekį, o dar po dešimties minučių įtvirtino savo komandos turimą persvarą ir užtikrino pergalę, kuri dar labiau priartino katalonus prie Ispanijos čempionų titulo.