Wade‘o Baldwino dvitaškis rungtynių pabaigoje atnešė Tel Avivo „Maccabi“ (12-11) krepšininkams pergalę Eurolygoje. Izraelio klubas svečiuose po dramatiško mūšio 94:93 (24:28, 21:27, 34:23, 15:15) palaužė Valensijos „Valencia Basket“ (12-11) komandą.

Ši nesėkmė nutraukė jos penkių paeiliui laimėtų rungtynių seriją turnyre.

Dar ketvirtajame kėlinyje likus žaisti apie 3 minutes, Tel Avivo klubas turėjo 7 taškų pranašumą ir valdė situaciją (91:84). Visgi, Chriso Joneso ir Jaredo Harperio tritaškiai ispanams leido nurėžti deficitą iki minimalaus (91:90). Joshas Nebo atsakė taikliu baudos metimu, o kitoje atakoje dukart sėkmingai nuo šios žymos atakavo Ch.Jonesas.

Rezultatas tapo lygus (92:92). Likus žaisti 24 sekundes, iniciatyvos ėmėsi W. Baldwinas, kurio dvitaškis persvėrė rezultatą (94:92). Likus 10 sekundžių, tas pats W. Baldwinas prasižengė. J. Harperis turėjo šansą išlyginti rezultatą, tačiau pataikė tik vieną baudos metimą (94:93).

Po W. Baldwino klaidos aikštės šeimininkai dar turėjo savo šansą išplėšti pergalę, bet Ch. Joneso tolimas šūvis tikslo nepasiekė – 94:93. Pralaimėjusių negelbėjo ir įspūdingas dvitaškių taiklumas.

Iš šio teritorijos ispanai atakavo 70 proc. tikslumu (21/30).

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 19 (7/13 dvit., 1/4 trit., 2/3 baud.), Johnas Dibartolomeo (5/6 trit.) ir Bonzie Colsonas (7/8 dvit., 12 atk. kam., 32 n. b.) po 17, Jarellas Martinas 10, Joshas Nebo 9, Romanas Sorkinas 6.

„Valencia Basket“: Jaredas Harperis 20 (3/5 dvit., 4/8 trit., 2/6 baud.), Klemenas Prepeličius 15, Jaime‘is Pradilla (6/6 dvit.) ir Chrisas Jonesas po 13, Jonah Radebaugh 11, Kyle‘as Alexanderis 6.