Dramatišką pergalę Ispanijos čempionate po pratęsimo iškovojo Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos „Barcelona“ (2/0), kuri išvykoje 84:83 (19:18, 15:7, 16:23, 22:24, 12:11) nugalėjo lygos debiutantus Palensijos „Zunder“ (0/2).

Katalonai mače išsigelbėjo itin sudėtingoje situacijoje. Jiems pačioje ketvirtojo kėlinio pabaigoje atsiliekant 69:72  Nicolasas Laprovittola stojo prie baudų metimų linijos.

Argentinietis pataikė pirmąją, bet specialiai prametė antrąją. O atšokęs kamuolys atsidūrė jo rankose ir jis iš labai patogios situacijos aidint sirenai išlygino mačo rezutlatą.

Pratęsime dramos irgi netrūko. Pirmavo tai vieni, tai kiti, o likus 26 sekundėms katalonai priekyje buvo vos tašku – 82:81.

„Zunder“ netrukus rezultatą persvėrė, tačiau tas pats N.Laprovittola baudomis vėl išvedė „Barcelona“ į priekį 84:83. Galiausiai svečiai minimalią persvarą išlaikė.

R.Jokubaitis per 11 minučių įmetė 4 taškus (1/1 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė ir padarė dvi klaidas.

Nugalėtojams Willy Hernangomezas surinko 21 tašką (10 atk. kam.), N.Laprovittola pridėjo 20 (8 rez. per.), Alejandro Abrinesas, T.Satoransky ir Joelis Parra – po 9.

Pralaimėjusiems Brandonas Brownas pelnė 21 tašką, Y.Franke surinko 19 (4/11 trit.), Mattas Haarmsas pridėjo 13.