Penktadienį po dviejų savaičių pertraukos sugrįžusioje Anglijos „Premier“ lygoje įvyko dvi rungtynės. Birmingamo „Aston Villa“ namuose įveikė „Southampton“, o Londono „Fulham“ išvykoje pranoko „Nottingham Forest“ futbolininkus.

Po penkių įvarčių trilerio 3:2 (0:1) Londono „Fulham“ išvykoje įrodė pranašumą prieš  „Nottingham Forest“ klubą.

Po pirmojo kėlinio svečiai atsilikinėjo minimaliu skirtumu, tačiau fantastiškai prasidėjęs antrasis kėlinys persvėrė rezultatą jų naudai. K. Tete, J. Palhinha ir H. Reedo įvarčiai padėjo susikrauti dviejų įvarčių pranašumą.

77-ąją minutę stadione esančius aistruolius nudžiugino šeimininkų sumažintas atsilikimas, kai buvo pelnytas antrasis įvartis.

Tačiau pasivyti varžovų nepavyko ir rungtynės baigėsi Londono „Fulham“ pergale.

Po pergalingų rungtynių Londono ekipa pakilo į šeštąją vietą, tuo tarpu „Forest“ ir toliau lieka priešpaskutinėje pozicijoje.

Kitose lygos rungtynėse „Aston Villa“ 1:0 (1:0) parklupdė „Southampton“ futbolininkus. 41-ąją minutę pelnytas įvartis buvo vienintelis rungtynėse, atnešęs svečiams pergalę.