Po antausio LKL atsitiesęs „Žalgiris“ nepaliko vilčių dzūkams

Schilleris užsidirbo techninę pražangą

Trečiadienio vakarą Alytuje vykusiose rungtynėse, svečiai iš Kauno iškovojo 22-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Martino Schillerio vadovaujami Kauno „Žalgirio“ (22/3) krepšininkai rezultatu 95:78 (17:15, 26:18, 28:19, 24:26) įveikė Alytaus „Dzūkijos“ (9/19) ekipą.

Tarpusavio komandų serijoje žalgiriečiai laimėjo visus 3 susitikimus.

Susitikimas prasidėjo nerezultatyviai ir klampiai. Aikštės šeimininkai nebrangino kamuolio ir jau per pirmąjį kėlinį padarė 6 klaidas, tuo tarpu „Žalgiris“ netiksliai atakvo iš žaidimo – vos 7 taiklūs metimai iš 22 (32%) (17:15).

Antrajame rungtynių ketvirtyje M.Schillerio auklėtiniams pavyko pagerinti taiklumą iš žaidimo ir po dviejų kėlinių, „Žalgiris“ pirmavo 10 taškų persvara – 43:33.

Po didžiosios pertraukos solo pasirodymą surengė Kauno „Žalgirio“ mažylis – Lukas Lekavičius. Gynėjas per trečiąjį kėlinį pelnė 11 taškų ir iniciavo kauniečių spurtą, kuris leido susikrauti 20 taškų persvarą (61:41).

Ketvirtajame kėlinyje „Dzūkijos" krepšininkai dar bandė grįžtį į rungtynes (71:59), tačiau „Žalgiris" varžovų arčiau neprisileido ir iškovojo 22-ąją pergalę.

Nepaisant solidžios persvaros, 39-ąją minutę žalgiriečių treneris Martinas Schilleris už ginčus su arbitrais buvo nubaustas technine pražanga.

Kauno ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Lukas Lekavičius. Jis pelnė 17 taškų. Jam puikiai talkino Thomas Walkupas, pridėjęs 13 taškų.

„Dzūkijos“ komandoje rezultatyviausias buvo Vytenis Čižauskas, kuris pelnė 16 taškų.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 17, Thomas Walkupas 13, Marius Grigonis 11, Rokas Jokubaitis ir Augustine'as Rubitas po 10.

„Dzūkija“: Vytenis Čižauskas 16, Matas Jucikas 13, Giedrius Staniulis 12, Simas Jasaitis 10.