0

Olimpinė čempionė Rūta Meilutytė pasidabino dar vienu medaliu – tik šį kartą sidabro, 50 metrų krūtine plaukimo finale. Antrojo apdovanojimo šiose pirmenybėse savininkė distanciją finale, aplenkusi šešias varžoves, įveikė per 29,59 sekundės ir pralaimėjo tik pasaulio čempione tapusiai rusei Julijai Efimovai (29,52 sek.).

Bronzos apdovanojimu tenkinosi šalies rekordą pakartojusi amerikietė Jessica Hardy (29,80 sek.).

„Aš žinau, kodėl mano toks laikas buvo, o apie kitas šnekėti negaliu. Per daug gal „užsimaliau“... Ir startas buvo neblogas, į viską sureagavau. Viskas gerai“ , – po sidabrinio plaukimo teigė geriausia Lietuvos plaukikė.

Pirmąjį pasaulio čempionato Barselonoje apdovanojimą – aukso medalį – 16-metė antradienį iškovojo 100 m rungtyje krūtine – 1 minutė 04,42 sekundės.