Suomijoje vystančiame pasaulio biatlono čempionate šeštadienį moterų 7,5 km sprinto rungtyje sėkmingiausiai iš keturių Lietuvos atstovių pasirodė Diana Rasimovičiūtė-Bricė, kuri finišavo 62-a.

Ji šaudykloje suklydo penkis kartus, buvo priverta šliuožti penkis baudos ratus, o distanciją įveikė per 25 minutes 34,4 sekundės.

Gabrielė Leščinskaitė (27:09,0; 6 baudos ratai) užėmė 88-ą vietą, Natalija Paulauskaitė (27:32,2; 5 baudos ratai) buvo 93-ia, o Marija Kaznačenko (27:51,9; 5 baudos ratai) tarp 103 klasifikuotų dalyvių tenkinosi 97-a pozicija.

Aukso medalį sprinto rungtyje iškovojo prancūzė Marie Dorin Habert, aplenkusi lenkę Weroniką Nowakowską-Ziemniak ir ukrainietė Valią Semerenko

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.