natalija paulauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „natalija paulauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „natalija paulauskaitė“.

Pjongčange nenorėtų būti tik dalyvis

„Jei reiktų rinktis: važiuoti į olimpiadą ir tik sudalyvauti ar turėti visą gerą sezoną, bet be olimpiados, tikrai rinkčiausi antrą variantą,“ - teigia biatlonininkas Vytautas Strolia. Permainingai. Taip pirmas pasaulio biatlono taurės etapas susiklostė Lietuvos sportininkams. Sėkmingą mišrios estafetės komandos pasirodymą keitė netaiklūs šūviai asmeninėje rungtyje, Vytauto Strolios blykstelėjimą sprinte – prastos persekiojimo varžybos.
2017-12-17

Stipriausi šalies biatlonininkai dėl čempiono titulo tradiciškai varžėsi Latvijoje

Pasibaigus visoms tarptautinėms biatlono varžyboms, Lietuvos biatlonininkams sezonas tuo nesibaigė. Nors Lietuvoje tinkamų sąlygų surengti šalies čempionato nebuvo, išeitis buvo rasta tradiciškai varžybas perkeliant į vidurio Latvijoje esantį Madonos miestelį, kurio žiemos sporto centras sugebėjo išsaugoti 2,5 kilometrų ilgio ratą su sniegu iki šio savaitgalio. Toks sprendimas priimamas nebe pirmus metus.
2017-03-27

Lietuvos biatlonininkai iškovojo keturis kelialapius į Pjongčango olimpines žaidynes

Per visą nepriklausomos šalies istoriją olimpinėse žaidynėse niekada nesivaržė daugiau dviejų biatlonininkų iš Lietuvos. Istorija rašoma iš naujo: pasibaigus devinto pasaulio biatlono taurės etapo sprinto rungtims, paaiškėjo, kad į Pjongčangą vyks keturi lietuviai – du vyrai bei dvi moterys. Biatlonininkai dėl komandinių kelialapių kovojo devyniuose pasaulio taurės etapuose bei pasaulio čempionate.
2017-03-18

Planetos biatlono pirmenybių Suomijoje printo rungtyje lietuvės taiklumu nepasižymėjo

Suomijoje vystančiame pasaulio biatlono čempionate šeštadienį moterų 7,5 km sprinto rungtyje sėkmingiausiai iš keturių Lietuvos atstovių pasirodė Diana Rasimovičiūtė-Bricė, kuri finišavo 62-a. Ji šaudykloje suklydo penkis kartus, buvo priverta šliuožti penkis baudos ratus, o distanciją įveikė per 25 minutes 34,4 sekundės.
2015-03-07

Mišrios estafetės varžybose pasaulio biatlono čempionate Lietuvos kvartetas liko 23-as

Ketvirtadienį Suomijoje mišrios estafetės (dvi po 6 km ir du po 7,5 km) varžybomis prasidėjo 2015 metų pasaulio biatlono čempionatas. Lietuvos kvartetas (Diana Rasimovičiūtė-Bricė, Natalija Paulauskaitė, Karolis Dombrovskis ir Tomas Kaukėnas), kaip ir dar keturios ekipos, nebuvo kvalifikuotas, nes nuo lyderių atsiliko ratu.
2015-03-05

Lietuvos biatlonininkai varžybose Austrijoje užėmė 19-ąją vietą

Austrijoje vykusių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės trečiojo etapo varžybų mišrioje estafetėje 2x6 km ir 2x7,5 km šeštadienį Lietuvos komanda – Natalija Paulauskaitė, Gabrielė Leščinskaitė, Vytautas Strolia ir Rokas Suslavičius – buvo aplenkta ratu ir galutinėje įskaitoje užėmė 19-ąją vietą. Nugalėjo du baudos ratus turėjusi įveikti Norvegijos ekipa – 1 val. 10 min. 39,8 sek. Antrąją vietą užėmė Vokietijos atstovai (+29,7 sek.