REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vokietijos futbolo asociacija padavė FIFA į Sporto arbitražo teismą dėl draudimo žaidėjams dėvėti „One Love“ raištį pasaulio čempionato Katare metu.

Vokietijos futbolo asociacija padavė FIFA į Sporto arbitražo teismą dėl draudimo žaidėjams dėvėti „One Love“ raištį pasaulio čempionato Katare metu.

REKLAMA

DFB nurodė Vokietijos rinktinės kapitonui Manueliui Neueriui nedėvėti vaivorykštinio raiščio trečiadienio atidarymo rungtynėse su Japonija, tačiau palankus teismo sprendimas leistų jiems tai daryti susitikime su Ispanija.

FIFA įspėjo, kad jeigu kuri nors komanda pažeistų turnyro taisykles ir leistų savo kapitonui dėvėti „One Love“ raištį, jiems grėstų didžiulės sportinės sankcijos.

Specialius Sporto arbitražo teismo skyrius yra įsteigtas specialiai šiam pasaulio čempionatui, kad sprendimai būtų priimti per 48 valandas nuo prašymo gavimo.

Pranešama, kad DFB neteko vieno iš savo komercinių partnerių prekybos centrų tinklo REWE, kurie nutraukė rėmimą būtent dėl šios situacijos.

REKLAMA
REKLAMA

„Mes pasisakome už įvairovę, o futbolas ir yra įvairovė. Skandalingas FIFA elgesys man, kaip įvairialypės bendrovės vadovui ir futbolo gerbėjui, yra visiškai nepriimtinas“, – sakė REWE generalinis direktorius Lionelis Souque.

REKLAMA

DFB media vadovas Steffenas Simonas sakė, kad Anglija buvo pirmoji komanda, planavusi dėvėti „One Love“ apyrankę, tačiau jai buvo pagrasinta sportinėmis sankcijomis.

„Turnyro direktorius nuvyko pas Anglijos komandą ir kalbėjo apie taisyklių pažeidimus bei grasino didžiulėmis sportinėmis sankcijomis, nenurodydamas, kokios jos bus“, – sakė S.Simonas.

Tai jie aršūs žydšaudžiai, tai nepažabojami seksualiniai iškrypėliai
Pasaulis eina iš proto,lgbt kaip narkotikas.Niekas jų neliečia,nestumdo,nesmerkia,nesityčioja- tegu nusiramina.Bet ne,kai mato,kad per mažai gauna dėmesio ,tada sukelią sumaištį lygioje vietoje.Kas per organizacija ,kokie jų siekiai - mistika
LGBT apsupa visa Pasauli is visu pusiu, atsilaikyti vis sunkiau, laikui begant kova bus galutinai pralaimeta. Veliau seks seknatis zingsnis - "mes mylime vaikus ir musu meile yra nekalta"
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų