10
L. Messi. (nuotr. SCANPIX)

Pasaulio futbolo čempionate užfiksuota pirmoji didelė sensacija. Argentinos rinktinė su Lioneliu Messi priešky C grupės mače 1:2 (1:0) nusileido Saudo Arabijai.

10

Argentiniečiai gerai pradėjo mačą ir pirmieji išsiveržė į priekį, kai 10-ąją minutę 11 m baudinį realizavo Lionelis Messi.

Netrukus Argentinos lyderis pasižymėjo ir dar sykį, tačiau įvartis buvo įmuštas iš nuošalės.

S. Arabija atrodė kovingai, patys kelis kartus pavojingai atakavo.

Įdomu tai, kad per pirmą kėlinį, be įskaityto L. Messi įvarčio, Argentina iš viso pelnė net tris įvarčius, bet visi jie buvo neįskaityti dėl nuošalių.

Vis dėl to po pertraukos viskas rungtynėse apsivertė aukštyn kojomis. Tik prasidėjus antrajam kėliniui S. Arabijos saugas Salehas Al-Shehri atitrūkęs nuo gynėjų mačo rezultatą išlygino.

Lyg to dar būtų maža, netrukus Argentina gavo dar vieną niuksą, kadangi 52-ąją minutę S. Arabija jau pirmavo 2:1, kai gražiu smūgu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo Salemas Al Dawsari.

Argentina netrukus atsakė labai pavojinga ataka, kai kamuolys rikošetu galėjo įskrieti į varžovų vartus, bet fantastiškai sužaidė S. Arabijos vartininkas.

Per likusį laiką S. Arabija gynėsi labai gerai ir galiausiai šventė sensacingą pergalę.

Įdomu tai, kad šiuo pralamėjimu nutrūko Argentinos rinktinės iš eilės 36 rungtynių nepralaimėtų mačų seriją. Beje, pats L. Messi pelnydamas įvartį šiose rungtynėse pagerino dviejų kitų Argentinos legendų rekordą.

Argentina rungtynėse 14 kartų smūgiavo į vartus, iš jų 6 į vartų plotą. S. Arabija atliko 3 smūgius, iš jų tik 2 smūgius į vartų plotą, bet būtent jie ir virto įvarčiais.