Pergalę NBA pasirengimo cikle iškovojo Orlando „Magic“ krepšininkai. Jamahlo Mosley auklėtiniai svečiuose 102:99 (19:33, 30:19, 27:31, 26:16) palaužė San Antonijaus „Spurs“ krepšininkus.

Vokietis Franzas Wagneras nugalėtojams per 22 minutes pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 2 klaidas, prasižengė 2 kartus.

Pirmasis šaukimas, italas Paolo Banchero nugalėtojams per 22 minutes surinko 9 taškus (3/7 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), sugriebė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, bet padarė 1 klaidą, prasižengė 4 kartus.

Orlando ekipa panaikino pirmoje mačo pusėje turėtą 19 taškų deficitą ir dvikovos pabaigoje įgijo pačios rekordinį, penkių taškų pranašumą.

„Magic“: Wendellas Carteris 20 (7/10 dvit., 10 atk. kam.), Franzas Wagneras 12, Moritzas Wagneras 10, Paolo Banchero 9, Mo Bamba 9.

„Spurs“: Dougas McDermottas 14, Keita Bates-Diopas 12, Tre'as Jonesas 11, Devinas Vassellas 11 (1/6 trit.).