Kauno „Žalgirio“ krepšininkai nesėkmingai startavo naujame Eurolygos sezone. Vos per metimą nuo pergalės buvę kauniečiai svečiuose 83:84 krito prieš Tel Avivo „Maccabi“ komandą.

Žalgiriečių strategas Kazys Maksvytis neslėpė apmaudo dėl tokios skaudžios nesėkmės ir pripažino, kad pritrūko vos vienos geros atakos, kad pergalė būtų Lietuvos klubo rankose.

„Abi komandos turėjo galimybių laimėti rungtynes, bet „Maccabi“ tašku šiandien buvo geresni. Sveikinimai jiems. Manau, kad labai blogas startas trečiajame kėlinyje mums ir kainavo šias rungtynes.

Po sugrįžimo turėjome ataką savo rankose, tačiau ja nepasinaudojome ir pralaimėjome. Gerai tai, kad kontroliavome situaciją po krepšiu, ypač puolime, tačiau daug kartų suklydome ir taip neužsikabinome rungtynėse“, – kalbėjo treneris.

– Kiek svarbu laimėti kovą dėl atšokusių kamuolių?

– To neužteko. Gynyboje ne visada atrodėme gerai ir varžovai išsimetė laisvus metimus iš po krepšio. Mes turėjome pranašumą, tačiau sumokėjome savo kainą už tai.

– Ar trečia K.Hayeso pražanga trečiajame kėlinyje sukėlė nemalonumų?

– Šis momentas buvo sunkiausias rungtynėse. Trečio kėlinio pradžioje strigome prieš spaudimą, nepataikėme metimų, o varžovai bėgo į atakas.