UEFA Europos lygos šešioliktfinalio etapo pirmosios rungtynės tarp „Barcelonos“ ir „Manchester United“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Vienas prieš vartininką atsidūręs Woutas Weghorstas 28-ąją minutę atliko smūgį, tačiau nukreipti kamuolio į vartus nepavyko.

Marcusas Rashfordas 34-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Marcas Andre ter Stegenas atrėmė kamuolį.

Jordi Alba 37-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas Davidas De Gea sėkmingai apgynė saugomus vartus.

Marcosas Alonso 50-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

M.Rashfordas 52-ąją minutę puikiu smūgiu tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Julesas Kounde 59-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Man Utd“ ekipa persvėrė rezultatą savo naudai 2:1.

Raphinha 76-ąją minutę tiksliu smūgiu iš tolimos distancijos vėl atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Ansu Fati 87-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau D.De Gea dar kartą meistriškai atrėmė kamuolį ir rezultatas nepakito.